Laikas burti komandą 5-ajam Žuvienės virimo čempionatui

zuvienes cempionatasRugsėjo 7 dieną jau 5-tąjį kartą į Šilutę kviečiami geriausi visos Lietuvos žuvienės virimo meistrai ir jų komandos.
Ar jau iššveitėte savo didžiuosius katilus, nublizginote savo milžiniškus samčius ir pasižymėjote kalendoriuje šią dieną?

Atvykite į Šilutės mažųjų laivų uostą ratuoti, ateikite batuoti, plaukte atplaukite, skriste atskriskite. Esate laukiami.

Nepramiegokite ir nepražiopsokite Žuvienės virimo čempionato!

Ir dalyviams, ir žiūrovams smalsu, kam atiteks pagrindinis prizas – Šilutės rajono savivaldybės merės Daivos Žebelienės įsteigtas originalus geriausiam žuvienės virėjui skirtas žiedas? Į kurį Lietuvos regioną jis iškeliaus, o gal liks namie – gimtajame Pamaryje?

Tą dieną šaukštai tarškės, malkos spragsės, puoduose kunkuliuojanti žuvienė skleis savo magišką kvapą po visą margą pasaulį. Gera nuotaika garantuota, net jei šypsotės ypatingai retomis progomis. Dar kartą įsitikinkite šilutiškių svetingumu ir vaišingumu, žuvienės virimo meistrų originalumu ir paslaptingumu.

Atvažiuokite, nes Žuvienės virimo čempionatas – tai draugų ir senų bičiulių susitikimo vieta. Kitaip palinkėsim – tegul jus besimaudančius ešeriai užkutens!

Žuvienės virėjų meistriškumo ringas Šilutės uoste po atviru dangumi įvyks bet kokiu oru. Jūs turite tai patys pamatyti ir įvertinti. Šių metų Žuvienės čempionato Šilutėje globėjas – europarlamentaras Zigmantas Balčytis.

Jei save laikote vandens ir žemės vaikais, jei žuvienę per metus valgote kur kas dažniau nei kitą sriubą, tai ši šventė – jūsų šventė.

Jei susigundysite šioje šventėje sudalyvauti ne tik kaip žiūrovai, bet kaip žuvienės virėjai, atidžiai išstudijuokite Žuvienės virimo čempionato taisykles ir dalyvio anketą. Jos skelbiamos Savivaldybės tinklalapyje www.silute.lt, skyrelyje „Žuvienės virimo čempionatas“.

Užpildytą anketą iki rugsėjo 5 dienos atsiųskite el. pašto adresu kultura@pamarys.lt

Jei kils klausimų – skambinkite Čempionato vyriausiajam šefui Marijui Budraičiui telefonu 8 686 90 368.