Laimingi vaikai, savo kelyje sutikę talentingą vadovę

salunas vaikai FŠeštadienį Klaipėdos „Akropolis“ tapo šokių Meka, kurioje paaiškėjo naujieji regiono šokių talentai. Čia vykusiame tradiciniame respublikiniame šokių konkurse „Augantys talentai 2016“ savo gebėjimus rodė apie 300 skirtingo amžiaus vaikų iš viso Klaipėdos regiono.

Šilutės šokių klubas „Salūnas“, vadovaujamas Remintos Stoškuvienės, jau trečius metus dalyvauja šiame konkurse ir be apdovanojimų negrįžta.

Konkurse šoko vaikai nuo 4 iki 16 metų – 3 amžiaus grupių šokėjai. Kolektyvai varžėsi šiuolaikinio šokio, šou, gatvės ir pop šokių kategorijose. Dalyvius vertino komisija, sudaryta iš Klaipėdos universiteto šokio kolektyvų salunas vyresni F1„Leader dance“ ir „Žuvėdra“ atstovų.

Šiemet konkurse dalyvavo dvi šokių klubo „Salūnas“ grupės – mažųjų „Salūniukų“ grupė iš Žibų pradinės mokyklos ir paauglių grupė. Abi buvo apdovanotos II vietos taurėmis ir medaliais.

Komisijos įsteigtoje „Solistų“ nominacijoje I vietos taurė atiteko „Salūno“ šokėjai Kamilei Justaitei. Kamilės neįmanoma nepastebėti: visada švytinti ir pilna energijos ji priverčia žiūrovą žvilgsnį nukreipti būtent į ją.

Šokėjų vadovė R.Stoškuvienė dėkoja tėveliams už rūpestį ir nuostabią dieną. O patys tėveliai negailėjo gražių žodžių vadovei: „Laimingi vaikai, sutikę savo gyvenimo kelyje talentingą vadovę“.