Lankupiuose – raitelių ir žirgų duetai

lankupiaiIlgai lauktas ir pirmą kartą Lankupių kaime įvykęs renginys – žirgų konkūras – suteikė džiaugsmo ne tik organizatoriams, bet ir dalyviams.

Pagaliau žirginio sporto klubas „Lankupiai“ verčia naują veiklos puslapį – prie žirgyno įrengė jojimo aikštę, kurioje galės organizuoti įvairaus lygio varžybas. Tikėtina, kad į Lankupius vis dažniau atvyks jaunų ir patyrusių raitelių ir žirgų, o žiūrovai pamatys įspūdingų žirginio sporto renginių.

Saugų seniūnijos Lankupių kaime įsikūręs žirginio sporto klubas „Lankupiai“ savaitgalį pakvietė jojikus su savo žirgais į pirmąsias varžybas.
lankupiai zirgas
Konkūro aikštė – tai įvairių kliūčių kursas, kurį žirgas ir raitelis turi įveikti be klaidų per tam tikrą laiką. Į „Lankupių konkūrų varžybas I“ atvyko žirginio sporto dalyviai iš Šilutės ir Klaipėdos rajonų žirgynų.

Žirgų konkūras – tai skirtingo lygio rungtys, kuriose duetai turėjo įveikti įvairias kliūčių distancijas. Pirmajame konkurse dalyvavo 25 duetai, antrajame – 36, trečiajame – 23, o paskutiniame – 10 duetų. Apdovanoti trijų prizinių vietų laimėtojai: raiteliai – diplomais, žirgai – rozetėmis.

Pasak klubo „Lankupiai“ vadovų Valdo ir Valdemaro Urbonų, pagaliau pavyko įgyvendinti savo svajonę – tinkamai paruošti aikštę jojikų pasirodymams ir sustatyti spalvingas kliūtis, per kurias šokinėja žirgai. Nors daug kas padaryta, bet darbai dar iki galo nebaigti: reikia įrengti tribūnas žiūrovams, sutvarkyti sodybos aplinką.

ŽSK „Lankupiai“ liepos 1 d. organizuoja „Lankupių konkūrų varžybas II“. Renginyje bus galima ne tik pasigrožėti įspūdingais žirgų šuoliais, kūno grožiu ir proporcijomis, jų ištverme, bet ir aistringai sirgti už patinkantį raitelį ir jo žirgą.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.