Laučių bibliotekoje – kino popietė

kino popiete_lauciuoseSausio 27 d. Laučių bibliotekoje vyko kino filmo ir knygos “Berniukas dryžuota pižama” aptarimas, skirtas Tarptautinei holokausto aukų atminimo dienai.

Filme „Berniukas dryžuota pižama“, sukurtame pagal rašytojo Johno Boyne to paties pavadinimo romaną, pasakojama apie Antrojo pasaulinio karo žydų koncentracijos stovyklas, bet viskas pavaizduota nekalto vaiko akimis. Iš pradžių berniukas nežino, kodėl stovykloje žmonės tokie keisti, bet užsibrėžia tikslą išsiaiškinti viską, bando suprasti tai, kas vaiko akimis yra nepakeliama. Vieną dieną jis nueina iki tos stovyklos, kurioje pamato sėdintį berniuką dryžuota pižama, vardu Šmule. Bruno taip ir nesuprato, kas tai per vieta, neįtardamas nieko blogo nuėjo kartu su savo draugu ieškoti jo dingusio tėčio, ir nebegrįžo.

Žiūrėdami filmą susirinkusieji kalbėjosi ir diskutavo, kas yra įdomiau – skaityti knygą ir įsivaizduoti įvykius ar žiūrėti filmą.

Dauguma atsakė, kad skaitant nebuvo taip baisu, nes kiekvienas matė siužetą skirtingomis spalvomis, o žiūrint filmą viskas atrodo daug tikroviškiau.