Legionierių vedama „Šilutė“ nepaliko vilčių telšiškiams, bet klaipėdiečiams nepasipriešino

krepsinis F_nr8„Šilutės“ krepšininkai sausio 13 dieną uostamiestyje susitiko su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“ krepšininkais ir pralaimėjo 84:72.

O sausio 14-ąją trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveikė „Telšių“ komandą 92:70.

Dabar „Šilutė“ I pogrupio septintuke užima 5-ąją vietą (turi 14 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų).

Šaltas dušas – I kėlinyje

Klaipėdiečių komanda, kuriai vadovauja Rytis Vaišvila, jau I kėlinyje susikrovė nemažą persvarą prie šilutiškius – 23:6.

Po tokio šaltoko dušo mūsiškiai pamažu bandė atsigauti: II kėlinį laimėjo rezultatu 19:27, trečiajame taip pat buvo rezultatyvesni – 16:22. Bet „Šilutė“ vis dar atsiliko trimis taškais.

4-ajame kėlinyje mūsiškiai netgi sugebėjo pasivyti varžovus iki minimalaus skirtumo 58:57. Tačiau klaipėdiečiams šis „Šilutės“ alsavimas į nugarą labai nepatiko. Jie surengė spurtą 11:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Jo pakako iki susitikimo pabaigos.

Išvykoje daugiausia – 21 tašką – komandai pelnė Ulysses Thomas, 19 taškų pridėjo Modestas Žiaunieriūnas ir 10 – Brianas Wanamakeris.

Telšiškiai – be vilties apie pergalę

krepsinis f1_nr9Šilutės krepšinio salėje šeštadienį „Telšių“ ir „Šilutės“ krepšininkai I kėlinį sužaidė apylygiai – 22:23. O antrajame kėlinyje mūsiškiai pradėjo sau klotis pergalės pamatus – išsiveržė į priekį rezultatu 48:42.

Trečiajame kėlinyje šilutiškiai sukėlė cunamį varžovams ir pranašumą iškėlė iki dviženklės persvaros 61:44. Ir daugumai žiūrovų mačo baigtis tapo aiški.

Ketvirtajame kėlinyje „Šilutė“ dar pelnė 22 taškus, o varžovai – tik 14, tad pergalės šokį šoko šilutiškiai savo sirgalių akivaizdoje.

Tai buvo jau trečioji šių ekipų dvikova šį sezoną. Iki šiol visada laimėdavo komanda, rungtyniaujanti namuose.

Namų rungtynėse geriausiai pasirodė legionieriai Ulysses Thomas – 22 taškai, Brianas Wanamakeris – 20 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. Taip pat komandai šauniai talkino Tomas Zdanavičius – 14 taškų ir Modestas Žiaunieriūnas – 9 taškai.