Lengvaatlečiai G. Paulauskaitė ir O. Guščius – dvigubi šalies čempionai

ieties metikai_jelgavoje_G._Paulauskait4Alytuje vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate Šilutės rajono lengvaatlečiai iškovojo 5 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai užėmė I vietą.

Geriausiai Alytuje sekėsi vilkytiškei Gintarei Paulauskaitei (treneriai: B. Mulskis (Šilutė), E. Matusevičius (Vilnius) šiuo metu besimokančiai Vilniaus Ozo gimnazijoje. Ji šiose varžybose tapo dviguba čempione. Stumdama 3 kg rutulį Gintarė ketvirtuoju bandymu užsitikrino čempionės vardą – jį nustūmė 12 m 72 cm ir artimiausią varžovę Nedą Daugėlaitę iš Klaipėdos aplenkė net 83 cm.

III vietą šioje rungtyje užėmė Šilutės sporto mokyklos auklėtinė Kristina Bataitytė (trenerė L. Leikuvienė). Ji 3 kg rutulį nustūmė 11 m 70 cm.

5 kg rutulio stūmime Emilis Urbonas (treneris S. Oželis) iš 16 dalyvių užėmė 11-ąją vietą. Pirmuoju bandymu rutulį jis nustūmė 11 m 72 cm (tuo tarpu čempionu tapęs vilnietis Karolis Gelažius rutulį nustūmė 11 m 87 cm), o šeštuoju net 18 m 90 cm.

Ieties metime (500 g) G. Paulauskaitė vėl tapo šalies čempione. Ji čempionės vardą užsitikrino jau trečiuoju bandymu – 40 m 59 cm, o penktuoju rezultatą pagerino iki 41 m 34 cm.

Gintarės bendramokslis Marius Rudzevičius (treneriai B. Mulskis, E. Matusevičius) ieties metime taip pat tapo šalies čempionu. Jis 700 g ietį pirmuoju bandymu nusviedė 60 m 23 cm ir užsitvirtino šalies čempiono vardą. Penktuoju bandymu rezultatą pagerino iki 63 m 24 cm.

Šilutiškis, trišuolininkas Osvaldas Guščius (trenerė L. Leikuvienė) taip pat tapo šalies čempionu.

Jau pirmuoju bandymu Osvaldas nušokęs 13 m 92 cm užsitvirtino čempiono vardą. Ketvirtuoju bandymu rezultatą pagerino iki 14 m 14 cm. Šuolio į tolį rungtyje jis ketvirtuoju bandymu taip pat užsitikrino čempiono vardą nušokęs 5 m 52 cm, o penktoju bandymu pagerino rezultatą iki 6 m 67 cm.
E. Urbonas iškovojo VI vietą, trečiuoju bandymu ietį nusviedęs 44 m 50 cm.

Justas Budrikas (trenerė L. Leikuvienė) 1500 m bėgime buvo greičiausias ir distanciją įveikęs per 4:08,60 tapo šalies čempionu, 800 m bėgime iškovojo sidabrą – 1:59,51. Jis nusileido tik vilniečiui Dariuš Zabelo – 1:58,60.

Šilutės rajono komandai taškus pelnė 100 barjeriniame bėgime Dija Jasaitė, o Paulius Gudaitis 3000 metrų bėgime. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai užėmė I vietą – 245 taškai, antri buvo marijampoliečiai – 185, treti pasvaliečiai – 136 taškai.