Lengvaatlečiai grįžo su visų spalvų medaliais

lengvojiŠiauliuose vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2001 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių taurės varžybos tarp rajonų. Jose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės, Medardo Urmulevičiaus ir Stasio Oželio treniruojami lengvaatlečiai. Į Šilutę pavyko parvežti auksą, sidabrą ir bronzą.

60 m kliūtiniame bėgime tarp 15 bėgikių L.Leikuvienės auklėtinė Jurgita Rudytė 3 kg rutulį nustūmė toliausiai ir pasipuošė auksu. Jurgita neblogai pasirodė ir 60 m bėgime – ji finišavo penkta iš 29 dalyvių. Komandos draugė Emilija Saudargaitė finišavo trečia ir pasipuošė bronzos medaliu.

M.Urmulevičiaus auklėtinis Valdas Endrulis 3 kg rutulio stūmimo rungtyje užėmė II vietą. 1000 m bėgimo rungtyje Justas Budrikas buvo ketvirtas, o Julija Baciūtė – penkta. Šuolio į tolį rungtyje 4 vietą užėmė Beatričė Kalvaitytė.
Visi lengvaatlečiai, užėmę 1-6 vietas, gavo diplomus, o 1-3 vietas užėmę sportininkai apdovanoti ir medaliais.

Pasak trenerės L.Leikuvienės, jos visi auklėtiniai pagerino asmeninius rezultatus. Trenerė didžiuojasi ir Osvaldo Guščiaus startu 60 m bėgime: Osvaldas treniruojasi vos porą mėnesių ir pirmosiose savo varžybose pasirodė tikrai gerai.