Lengvaatlečiai ir toliau džiugina aukštais rezultatais

lengvoji atletikaŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai savaitgalį dalyvavo Lietuvos jaunių (gimusių 2001-2000 m.) pirmenybėse, kurios vyko Šiauliuose. Mūsų miesto komanda vėl tarp prizininkų – užėmė trečiąją vietą.

Šilutiškiams nedaug trūko iki antrosios vietos, bet vienas bėgikų, nors finišavo pirmas, buvo diskvalifikuotas.

Du bėgikai 60 m kliūtinio bėgimo rungtyje ir viena šuolininkė į tolį pagerino savo asmeninius rezultatus. Taip pat turime ir čempionės vardą iškovojusią trišuolininkę.

Šilutės komandos lyderė – šuolininkė Kristina Jašauskaitė trišuolio rungtyje tapo čempione, o šuolio į tolį rungtyje nušoko 5,63 m ir užėmė II vietą bei pagerino savo asmeninį rezultatą. Kristina yra pakviesta į Lietuvos jaunių rinktinę ir kovo 4 d. dalyvaus Baltijos šalių jaunių čempionate, kur startuos abiejose savo rungtyse.

II vietą varžybose iškovojo Julija Baciūtė, puikiai įveikusi 1500 metrų bėgimo su kliūtimis distanciją.

60 metrų kliūtinio bėgimo sportininkai Emilija Saudargaitė ir Martynas Lidžius pagerino savo asmeninius rezultatus.
Kitiems sportininkams prizininkais tapti nepavyko, bet jie kovojo, stengėsi dėl kuo aukštesnių vietų ir pelnė taškų savo komandai.

Šilutės sporto mokyklos komanda užsidirbo 192 taškus ir vėl džiaugiasi III vietos taure. Šilutiškiai aplenkė net 37 rajono komandas, nusileido tik Marijampolei (275 tšk.) ir Šiaulių rajonui (203 tšk.).

Užimti II vietą šilutiškiams nepavyko tik per plauką, nes vieną mūsų greitakojį bėgiką diskvalifikavo. Mat Aurimas Bendžius 1000 m distancijoje finišavo pirmas, bet Vilniaus ir Marijampolės vadovai apskundė, kad jis finišuodamas užmynė bėgimo takelio liniją. Peržiūrėjus įrašą paaiškėjo, kad tai tiesa. Aurimo pergalė neįskaityta, ir komanda nebegavo taip svarbių 18 taškų.