Lengvaatlečiai išbandė jėgas olimpinių vilčių varžybose

lengvoji olimpines_viltysLapkričio 25 dieną Šiauliuose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vaikų (gim. 2003 m. ir jaunesnių) olimpinių vilčių taurės varžybose rajonų grupėje. Į varžybas išvyko 14 sportininkų, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius.

Jaunimui pavyko iškovoti sidabro ir bronzos medalius.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje Viltė Benkunskaitė iškovojo III vietą, aplenkusi 3 varžoves.

Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavęs Dalius Jurkaitis iškovojo III vietos medalį, jo komandos draugas Jonas Pocius liko ketvirtas. Švėkšniškis Lukas Andrijauskas bėgo 60 m, jam nedaug pritrūko iki medalio – liko ketvirtas.

200 m bėgimo rungtyje dalyvavusioms Darijai Rudytei ir jauniausiai dalyvei Mildai Naruševičiūtei finišuoti kaip prizininkėms nepavyko, bet tai buvo puiki treniruotė prieš kitus rungtynių startus.

600 m bėgimo rungtyje varžėsi 27 bėgikės. Bronzos medaliu pasipuošė Neringa Kuprytė. Tokią pat distanciją bėgo ir berniukai, deja, Tomui Barkauskui finišuoti tarp prizininkų nepavyko.

1000 m bėgimo rungtyje turime dar vieną prizininkę. Tai S.Oželio auklėtinė Gerda Bartkutė, iškovojusi sidabro medalį. 1000 m distanciją bėgo ir Inga Nausėdaitė, bet šįkart iškovoti medalio jai nepavyko.

Eimantas Dabulskis jėgas bandė 1000 m bėgimo rungtyje, bet jam ant prizininkų pakylos užlipti nepavyko.