Lengvaatlečiai jaunučių sporto žaidynėse iškovojo 3 medalius

sportas svekksnaDvi dienas Vilniaus „Vingio“ stadione vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo visų miestų ir rajonų jaunieji lengvaatlečiai, iškovoję 1-6 vietas zoninėse varžybose Klaipėdoje.

Sėkmingai rungtyniavo trys mūsų rajono atstovai. J.Milevičiūtė iškovojo sidabro medalį disko metimo rungtyje (30,18 m – asmeninis rekordas). Tokią pat vietą užėmė G.Vytuvytė, nušokusi į tolį 5,10 m, o šuolio į aukštį varžybose bronzos medaliu buvo apdovanotas B.Bliūdžius, peršokęs 1,70 m.

Be to, G.Vytuvytė gerai šoko ir trišuolį, nors ir traumuota koja. Jos rezultatas – 10,62 m – buvo ketvirtas, tik 1 cm atsilikęs nuo trečią vietą užėmusios vilnietės.

Medaliais ir diplomais buvo apdovanoti prizininkų treneriai S.Oželis ir M.Urmulevičius.

Komandinėje įskaitoje tarp 44 komandų mūsų rajono rinktinė užėmė 13 vietą – 433,5 taškai.