Lengvaatlečiai jėgas išbandė Lietuvos pirmenybėse

lengvoji STASYS OZELISŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Į Panevėžį iš viso suvažiavo 36 komandos.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šilutės SM tarp jaunių užėmė 13 vietą, o jaunimo grupėje – 9 vietą.

Į Panevėžį išvyko trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai. Nors šilutiškiams ir nepavyko pasiekti daug prizinių vietų, bet pasirodė jie tikrai neprasčiausiai.

Sidabro medalius iškovojo Aistė Noreikaitė ir Tomas Viskintas. S.Oželio treniruojama Aistė antroji įveikė 1500 m kliūtinio bėgimo tarp jaunių distanciją. M.Urmulevičiaus auklėtinis Tomas šuolio į tolį rungtyje jaunuolių grupėje buvo antras, nušokęs 6,30 m.
Prizinę vietą iškovojo M.Urmulevičiaus auklėtinė Toma Blaževičiūtė, kuri šuolio į aukštį rungtyje (jaunuolės) buvo trečia ir pelnė – bronzos medalį.

Kitų trenerio M.Urmulevičiaus auklėtinių rezultatai: 4 vieta – Toma Blaževičiūtė (trišuolis, jaunuolės), 7 vieta – Bernardas Bliūdžius (trišuolis, jaunimas), 4 vieta – Tomas Viskintas (trišuolis, jaunuoliai), 8 vieta – Kazys Bočkus (5 kg rutulio stūmimas, jaunimas), 4 vieta – Linas Starkutis (šuolis į aukštį, jaunuoliai), 5 vieta – Viktoras Jurkaitis (šuolis į aukštį, jaunuoliai).

S.Oželio auklėtinių rezultatai: 4 vieta – Aistė Noreikaitė (600 m bėgimas, jaunės), 6 vieta – Eimantas Ciparis (300 m bėgimas, jauniai), 7 vieta – Eimantas Ciparis (600 m bėgimas, jauniai).