Lengvaatlečiai Jurbarke iškovojo 23 medalius

Rugsėjo 14 d. Jurbarke vyko rajono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, treniruojami Linos Leikuvienės ir Audriaus Urmulevičiaus, varžėsi įvairiose rungtyse ir iškovojo 23 visų spalvų medalius.

Šilutės SM jaunučių ir vaikų komanda treniruojasi ne tik Šilutėje, bet ir Švėkšnoje.

Čempionatas vyko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadione, jaunieji lengvaatlečiai varžėsi trijose amžiaus grupėse (2008-2009 m., 2010-2011m. 2012 m. ir jaunesnių) bėgimų, šuolių ir metimų rungtyse.

Pasak trenerės L. Leikuvienės, konkurencija buvo nemaža, nes sportininkai suvažiavo iš Telšių, Kelmės, Pagėgių, Šilalės, Šakių, Vilkaviškio, Prienų, Marijampolės, Radviliškio ir Kauno r. Tačiau šilutiškiams pavyko iškovoti net 23 medalius.

Labiausiai medaliais džiaugėsi Naglis Romanovas ir Martynas Znutas, nes jie tik šiemet pradėjo lankyti lengvosios atletikos treniruotes, jiems tai pirmosios varžybos, pirmi medaliai, nauja patirtis ir motyvacija toliau tobulėti.

60 m bėgime 2012 m. ir jaunesnių grupėje nugalėtojos vardą iškovojo Evelina Budvytytė, o 100 m finaliniame bėgime nenugalima buvo Andrėja Šimkutė. 800 m bėgime taip pat vėl visas konkurentes nugalėjo A. Šimkutė. Berniukų 2008 – 2009 m. amžiaus grupėje čempiono vardą iškovojo Kostas Budvytis.