Lengvaatlečiai parsivežė 7 aukso medalius

lengvoji atletikaPanevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos (SM) auklėtiniai, treniruojami Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio. Šilutės SM tarp 37 komandų užėmė 3-iąją vietą jaunių grupėje ir 18-ąją vietą jaunimo grupėje.

60 m bėgimo rungtyje, skirtoje jaunėms, Giedrė Vytuvytė tarp 37 dalyvių buvo greičiausia ir pasipuošė auksiniu medaliu. Giedrei taip pat puikiai sekėsi ir trišuolio rungtyje – ji laimėjo I vietą.

Dar vienam S.Oželio auklėtiniui Ernestui Rusliui puikiai sekėsi 60 m barjerinio bėgimo rungtyje jaunių grupėje: jis finišą kirto antras ir pasipuošė sidabriniu medaliu.

Sidabru taip pat pasipuošė ir L.Leikuvienės auklėtinė Justė Šertvytytė, kuri 3 kg rutulį nustūmė 11,98 m.

600 m bėgimo rungtyje jaunė Gintarė Kuisytė iš 12 dalyvių finišą kirto trečia. Jaunuolių grupėje 600 m bėgimo rungtyje III vietą užėmė ir Aistė Noreikaitė.

Trečias buvo ir Robertas Petraitis 1000 m bėgimo rungtyje.

Kai kuriems šilutiškiams iškovoti medalius pritrūko sportinės sėkmės. Jaunių grupėje Robertas Petraitis 600 m bėgimo rungtyje, Gintarė Kuisytė 1000 m bėgimo rungtyje ir Gytis Šumalovas 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje liko ketvirti.

Jaunuolių grupėje 60 m bėgimo rungtyje Dovydas Pranckevičius finišavo penktas, o Deimantas Čiupinas 60 m bėgimo rungtyje finišą kirto šeštas.

4×2000 m estafetinio bėgimo rungtis skirta jauniams ir jaunuoliams. Šilutės SM šiai estafetei savo komandos nebuvo subūrusi, tad Deimantas Čiupinas šioje rungtyje dalyvavo kartu su Telšių sportininkais. Ir jiems pavyko pasirodyti geriausiai: finišą kirto pirmi ir pasipuošė aukso medaliais.