Lengvaatlečiai pasižymėjo Šiauliuose

lengvosios komanda_f
Šilutės sporto mokyklos trenerė Lina Leikuvienė su savo bei trenerių Stasio Oželio ir Audriaus Urmulevičiaus auklėtiniais dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate Šiauliuose.

Čempionatas buvo sėkmingas – iškovota jaunių komandos nugalėtojų taurė, o jaunimo komanda užėmė IV vietą.

Jauniai komandinėje įskaitoje pirmi

600 m bėgimo rungtyje geriausiai pasirodė Justas Budrikas, jis finišavo antras ir Šilutės sporto mokyklai uždirbo 12 taškų. 6 taškus uždirbo ir Dija Jasaitė, kuri šį nuotolį baigė penkta. 1000 m distanciją bėgęs J. Budrikas pasipuošė dar vienu medaliu – bronziniu. Erestida Bagdonaitė 1000 m bėgime finišavo trečia.
Erestida taip pat dalyvavo 3000 m bėgime, ir taip pat iškovojo bronzą. Komandos draugas Paulius Gudaitis šiame nuotolyje finišavo penktas, bet uždirbo svarbius 6 komandinius taškus. Pauliui geriau sekėsi 2000 m kliūčių bėgime, jis užėmė 3 vietą ir uždirbo 9 taškus.

D. Jasaitytei medalį pavyko iškovoti 60 m barjeriniame bėgime – finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu bei komandai uždirbo 12 taškų. Vaikinų grupėje net du medaliai: Nojus Gailiūnas iškovojo auksą, Mantas Stankus sidabrą, jie kartu uždirbo 28 taškus. Mantas taip pat dalyvavo ir trišuolio rungtyje, čia jam atiteko bronza (9 tšk.).
Osvaldas Gusčius užėmė 3 vietą šuolio į tolį rungtyje (9 tšk.), o Kristina Bataitytė 3 kg rutulį nustūmė toliausiai iš varžovių ir pasipuošė auksu bei komandai padovanojo 16 taškų. Be medalio, bet 7 taškus uždirbo Jorė Lapinskaitė, kuri trišuolio rungtyje buvo ketvirta.

Jaunių komanda tarp visų dalyvavusių komandų (jų buvo net 31), užėmė I vietą, surinkusi 142 taškus. Antri buvo marijampoliečiai (123 tšk.), treti šiauliečiai (98 tšk.).

Jaunuoliai penkti

Jaunuolių komanda taip pat varžėsi tokiose rungtyse, kaip ir jauniai. Čia jiems sekėsi kiek sunkiau, bet prizinių vietų taip pat netrūko.

600 m bėgime Julija Baciūtė finišavo trečia ir pasipuošė bronza bei komandai uždirbo 5 taškus. Dalyvaudama 1000 m distancijoje ji finišą kirto antra ir jau džiaugėsi sidabriniu medaliu (8 tšk.).

Puikiai sekėsi ir Jorei Lapinskaitei, Dijai Jasaitei, Kristinai Jašauskaitei ir Julijai Baciūtei. Jos 4×200 estafetiniame bėgime finišavo antros ir be uždirbtų 16 komandinių taškų, dar pasipuošė sidabriniais medaliais.

Šuolio į aukštį rungtyje II vietą užėmė Aleksas Vaitiekus (8 tšk.), o mergaičių grupėje aukso medaliu pasipuošė Kristina Jašauskaitė (12 tšk.). Bet Kristinai to nepakako, dalyvaudama trišuolio rungtyje ji taip pat iškovojo I vietą (12 tšk.). Komandos draugė Beatričė Kalvaitytė pasipuošė bronzos medaliu (9 tšk.), Beatričė dalyvavo ir 60 m. barjeriniame bėgime, čia medalio iškovoti nepavyko, nes finišavo penkta, bet 5 uždirbti taškai komandai tikrai pravertė.

Trišuolininką turėjome ir vaikinų gretose: Robertas Žilius užėmė 5 vietą ir pridėjo 2 taškus.

Bendroje įskaitoje tarp 24 komandų, mūsų jaunuoliai užėmė IV vietą surinkę 68 taškus. Pirmavo Raseinių (95 tšk.) atstovai.

Trenerė L. Leikuvienė sakė: „Gerbiam stiprius varžovus, nes jie mus verčia tobulėti“, bei pridūrė, kad iš varžybose startavusių 15 Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių tik dviem nepavyko iškovoti medalių. Šaunuoliai mūsų sportininkai!