Lengvaatlečiai per dvi dienas išbandė jėgas Šiauliuose ir Klaipėdoje

nojusŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai, lydimi lengvosios atletikos trenerio Stasio Oželio, sausio 19 dieną vyko į Lietuvos jaunučių pirmenybes Šiauliuose. Dalyvavo 8 miestai bei 31 vienas rajonas. Rajonų grupėje Šilutės rajono komanda užėmė šeštą vietą, surinkusi 73 taškus.

Kitą dieną treneriai su jauniausiais lengvaatlečiai išvyko į „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybų I etapą Klaipėdoje. Iš ten medalių neparsivežta, bet pasisemta geros patirties.

Šiauliuose – bronza

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams iš Šiauliuose vykusių Lietuvos jaunučių pirmenybių pavyko parsivežti tris bronzos medalius. Nojus Gailiūnas, kurį treniruoja Lina Leikuvienė, finišavo trečias 60 m barjeriniame bėgime. Trečias finišavo ir Stasio Oželio auklėtinis Dovydas Viskintas trišuolio rungtyje. Bronza džiaugėsi ir Marius Rudzevičius (treneriai S.Oželis ir B.Mulskis), kuris 4 kg rutulį nustūmė 13,88 m.

Iki medalių nedaug trūko 4 vietą 200 m bėgime užėmusiai Ingai Nausėdaitei ir 5 vietą užėmusiam Eimantui Dabulskiui, kuris dalyvavo 1000 m kliūtiniame bėgime. Abu sportininkus treniruoja S.Oželis.

Šilutiškiai, kaip komanda užėmė 6 vietą. Pirmoji vieta atiteko Kėdainių, antroji – Švenčionių, trečioji – Šiaulių rajonų komandoms. Miestų grupėje pirmavo Kaunas, Klaipėda ir Šiauliai. 

Iš vaikų varžybų – be medalių

Sausio 20-ąją Klaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybų I etapas. Ten mūsų mažiesiems nepavyko iškovoti medalių, bet jie pasisėmė geros energijos bei patirties.

Arčiausiai medalio buvo L.Leikuvienės treniruojamas Gabrielius Mickus, kuris 600 m bėgime finišavo ketvirtas. 600 m bėgime startavo net keturios jaunosios bėgikės: Goda Šiaudvytytė (6 v.), Mija Pielikytė (9 v.), Augustė Juškaitė (11 v.) ir Kamilė Kerpytė (12 v.).

Šuolio į tolį rungtyje Regimantas Leikus užėmė 9 v., o 200 m bėgimo distancijoje Rasa Kinčiūtė – 11.

Tai tik pirmasis etapas. Tad tikime, kad tolimesni rezultatai visus pradžiugins ir jaunieji lengvaatlečiai pasipuoš dar ne vienu medaliu.