Lengvaatlečiai Saulės mieste buvo treti

Balandžio 17 d. Šiauliuose vykusiose Lietuvos kroso taurės II etapo varžybose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai iškovojo III komandinę vietą.

Goda Šiaudvytytė (viduryje) Lietuvos kroso taurės II etapo varžybose iškovojo sidabrą.

Į Šiaulių Salduvės parke, šalia piliakalnio vykusias varžybas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Oras buvo palankus: apie 16 laipsnių šilumos, švietė saulutė. Nuotoliai buvo įvairūs – nuo 1 iki 6 km.

Varžybose startavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė. Geriausiai sekėsi Godai Šiaudvytytei, kuri 2000 m bėgime iškovojo sidabro medalį, distanciją įveikusi per 8:12. Goda tik 6 sekundėmis nusileido joniškietei, užėmusiai I vietą. 2000 m distanciją Vytautė Vasiljevaitė įveikė per 10:53, o Augustė Juškaitė per 11:05.

Elinga Simaitytė 1000 m įveikė per 4:36. Kostas Budvytis ir Regimantas Leikus per 4:03, Rokas Mačiulaitis 4:15, Mantas Budrikas per 4:52.

2000 m bėgime Nojus Petraitis distanciją įveikė per 8:09. 3000 m bėgime dalyvavo Kamilė Stankutė, ji distanciją įveikė per 17 min. 21 sek.

4000 m. bėgime Naglis Kuturys finišavo penktas, distanciją įveikęs per 15:23. Justas Budrikas rungtyniavo 6000 m bėgime ir iškovojo 7 vietą, distanciją įveikęs per 24 minutes.

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, surinkę 93 taškus iškovojo III vietą tarp rajonų komandų.