Lengvaatlečiai varžėsi dėl „Žemaitijos taurės“

sportas sveksnaKlaipėdoje baigėsi „Žemaitijos taurės 2013“ lengvosios atletikos I etapo varžybos, kurių iš viso yra trys. Varžybose dalyvavo 6 klasių ir jaunesni vaikai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos ir Šilutės rajono.

Visi jose dalyvavę švėkšniškiai ir naumiestiškiai į namus grįžo apdovanoti.

O Vilkyčių mokiniai įrodė, kad gali ne tik gerai mėtyti ietį, bet taip pat gerai bėgti įvairias distancijas bei šuoliuoti.

„Žemaitijos taurės“ vaikų lengvosios atletikos varžybų I rate mūsų rajono komandai atstovavę Šilutės sporto mokyklos sportininkai pelnė daug diplomų ir prizų.

Švėkšniškis A.Vaitiekus laimėjo dvi šuolių rungtis: peršoko į aukštį 1,45 m, o į tolį – 4,71 m. Taip pat du kartus greičiausias buvo naumiestiškis A.Bendžius, laimėjęs 300 m ir 1000 m bėgimus (47,54 s ir 3:26,28 s).

Antrąsias vietas užėmė J.Bočkus (šuolis į aukštį – 1,40 m), S.Sūdžius (60 m bėgimas – 8,97 s). Treti liko D.Virbickas (rutulio stūmimas – 7,65 m), E.Stankus (šuolis į aukštį – 1,30 m) ir E.Saudargaitė (1000 m bėgimas – 3,49,73 s).

Sėkmingai rungtyniavo ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai.

Vaikų varžybose geriausiai 3 kg rutulį stūmė L.Milkintas. Jo pasiektas 12,35 m rezultatas yra antras Lietuvoje. Pramogai jis išbandė savo šoklumą ir iškovojo III vietą šuolyje į tolį.

Pagirtinai rutulį stūmė ketvirtokė G. Paulauskaitė – ji buvo trečia (7,60 m), nusileidusi dviem metais vyresnėms varžovėms iš Klaipėdos.

Net du vilkytiškiai dalyvavo 60 m bėgimo finale. Trečias atbėgo M.Rudzevičius. Trečias 300 m bėgimo rungtyje buvo T.Bružas. Taip pat trečią vietą rutulio stūmime užėmė D.Virbinskis.

Jaunių varžybose gerai pasirodė A.Mišeikis. Jis į tolį nušoko 5,95 m – II vieta. Labai gerai jis šoko trišuolį 12,26 m – I vieta.
Vėl gerai bėgo U.Šumskaitė, kuri antra buvo 1000 m distancijoje – 3:25,5 min. Taip pat antra jaunučių grupėje liko G.Stanišauskaitė. Jos klasės draugas R.Šiurys III vietą pelnė trišuolio rungtyje.

Sėkmingai vilkytiškiai dalyvavo Klaipėdos miesto pirmenybėse. Jaunė U.Šumskaitė buvo pirmoji 600 m bėgime – 1:50,7 min. ir antroji liko 1000 m bėgime. Jaunutis E.Dulkys į tolį nušoko 5,26 m – II vieta ir trečias liko stumdamas 4 kg rutulį – 12,00 m.