Lengvaatlečiui J.Tubučiui – du aukso medaliai

lengvoji atletikaLietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos zoninės varžybos ir Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės vyko birželio 11-12 dienomis Marijampolėje. Visi, kuriems tomis dienomis pavyko iškovoti pirmąsias 6 vietas, gavo teisę dalyvauti Lietuvos jaunučių finalinėse lengvosios atletikos žaidynėse Alytuje birželio 26-27 dienomis.

Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai tikrai šauniai pasirodė varžybose. Jokūbas Tubutis parsivežė net du aukso medalius. Jam 400 m ir 800 m distancijose pavyko finišuoti pirmam, pralenkus net 28 varžovus.

Aukso medaliu džiaugiasi ir Kristina Jasauskaitė, kuri trišuolio rungtyje nušoko 10,68 m, aplenkusi II vietą užėmusią varžovę net 48 cm.

L.Leikuvienės treniruojamas Justas Stulpinas užėmė IV vietą 1 kg disko metimo rungtyje.

II vietą užėmė Stasio Oželio auklėtinis Rimvydas Anukas, 1500 m distanciją įveikęs per 4:31,01 min.

Trenerio Medardo Urmulevičiaus auklėtinis Džordanas Kinčius iškovojo I vietą trišuolio rungtyje bei III vietą šuolio į tolį rungtyje. Šio trenerio auklėtinis Aleksas Vaitiekus užėmė VI vietą šuolio į aukštį rungtyje.

Estafetėje 4×200 m merginos Jurgita Rudytė, Greta Šertvytytė, Giedrė Sudeikytė bei Kristina Jašauskaitė užėmė V vietą.

Berniukams – Aleksui Vaitiekui, Džordanui Kinčiui, Jokūbui Tubučiui ir Rimvydui Anukui – estafetiniame bėgime pasisekė geriau – jie užėmė III vietą.