Lengvosios atletikos pirmenybėse pagerintas asmeninis rekordas

lengvoji zemaitijos taure F1 2Klaipėdoje baigėsi miesto jaunių ir jaunučių pirmenybės, kartu ir „Žemaitijos taurės“ varžybų pirmasis etapas. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai parsivežė ne vieną medalį, tuo džiaugiasi jų treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.

Jokūbas Tubutis jaunučių pogrupyje 600 m bėgimo rungtyje finišavo pirmas ir pasipuošė auksu. 1000 m distancijoje jis buvo antras, nusileisdamas Rimvydui Anukui, kuris tapo nugalėtoju. 300 m bėgimo rungtyje Jokūbas Tubutis atsilygino jį aplenkusiam Rimvydui: Jokūbas atbėgo ketvirtas, o Rimvydą paliko už nugaros.

IV vieta atiteko ir 300 m bėgikei Gretai Šertvytytei.

Justė Šertvytytė toliausiai nustūmė rutulį ir užlipo ant aukščiausio pakylos laiptelio. Komandos draugas Justas Stulpinas medaliu nepasipuošė, bet jis iš 13-os dalyvių buvo ketvirtas.

Lengvaatlečių trenerė L.Leikuvienė džiaugiasi ir Kristinos Jašauskaitės II vieta trišuolio rungtyje – ji pagerino asmeninį rezultatą.

Jaunių pogrupyje 600 metrų bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Robertas Petraitis, sau lygių Robertas neturėjo ir 1000 m distancijoje, tad namo parsivežė net du aukso medalius.

Medaliu, šį kartą – bronziniu, pasipuošė Dovydas Pranckevičius, kuris 200 m kliūtinį bėgimą įveikė trečias.

Giedrė Vytuvytė iškovojo auksą 60 m bėgimo rungtyje. 1000 m distancijoje jaunių pogrupyje Gintarė Kuisytė finišavo ketvirta.