Lesyklėlių dirbtuvės „Raudonkepuraitėje“

lesykleles raudonpepuraite1„Paukščiukų“ grupė pakvietė lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenės narius tęsti tradicinę akciją „Paukšteliai džiugina mus – pradžiuginkime ir juos“ ir artėjant žiemai papildyti darželio kiemo lesyklėlių alėją, kuri įkurta 2006 metais.

Šįkart pirmą kartą lesyklėles gaminti pasiūlyta kartu – vaikams su tėveliais ir pedgogais.

Buvo neramu: ar dalyvaus tėvai šiais skubėjimo laikais, ar suras reikiamų priemonių lesyklėlės gamybai? Lūkesčiai išsipildė – ketvirtadienio lesykleles raudonpepuraitepopietę į lesyklėlių gaminimo dirbtuves atvyko 19 šeimų.

Trumpai pasidžiaugus susirinkusiais paukštelių draugais, užvirė darbas: vieni kalė, kiti gręžė, treti karpė, klijavo ir kitus darbus dirbo. Priemones lesyklėlėms gaminti atsinešė vaikų tėčiai – buvo panaudotos lentutės, vielos tinklo atraižos, plastikiniai buteliai ir net apelsinai, kokosai bei mediniai šaukštai.

Visi dirbo su pakilia nuotaika, dalijosi patirtimi bei priemonėmis. O kiek buvo džiaugsmo vaikams, kurie išbandė vinies kalimą, sriegtuvo laikymą rankelėse! Drąsu, kai tėvelis šalia.

Pagaminta net 26 lesyklėlės, pasivaišinta, pabūta kartu. Geri darbai puošia mus visus, o bendrystė ir rezultatai suteikia pažinimo džiaugsmo mūsų vaikams bei sustiprina šeimos ir bendruomenės ryšį.