Liberalcentristai sąskrydyje pramogavo ir aptarė 10-mečio kelią

Lics saskrydis melianasLiberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus nariai tradiciškai vasarą palydi smagiuose sąskrydžiuose. Šeštadienį  LiCS nariai su šeimomis, draugais ir bičiuliais susirinko Virginijaus Stonkaus kaimo turizmo sodyboje ir pramogavo, sportavo, linksminosi, mėgavosi bendraminčių kompanija, diskutavo ir politiniais klausimais.

LiCS Šilutės skyriaus pirmininkas Steponas Kazlauskas džiaugėsi, kad į sąskrydį atvyko ir tie bičiuliai, kurie buvo liberaliųjų ir centristinių pažiūrų politinio judėjimo ištakose. Prieš maždaug 20 metų atsiradusios tos politinės partijos nuėjo sudėtingą veiklos kelią, buvo takoskyrų, bet džiugu, kad ir esami, ir buvę partiečiai randa temų aktualioms diskusijoms. Smagu pasidalinti ir LiCS kūrimo prisiminimais, aptarti sėkmes ir nesėkmes šios partijos veiklos 10-mečio proga.

Erdvioje kaimo turizmo sodyboje suplevėsavo ne tik partijos vėliava, bet ir LiCS Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo Vytauto Laurinaičio iškelta 5-ojo Žuvienės virimo čempionato nugalėtojų vėliava. Partiečiai džiūgavo, kad laurus ir originalų čempiono žiedą LiCS komandai iškovojo šauni žuvienės virėja rusniškė Ilona Lioransienė, dalijosi neišblėsusiais grandiozinės šventės įspūdžiais.

Šilutiškius, mininčius ir aktyvią vasaros veiklą, ir partijos jubiliejų, pasveikino iš Vilniaus atvykęs LiCS pirmininkas Artūras Melianas, pagyręs Šilutės skyrių kaip vieną aktyviausių ir gausiausių Vakarų Lietuvoje.
Lics saskrydis visi
„Įprasta, kad šio krašto žmonės yra plataus mąstymo, vertina laisvą požiūrį ir apsisprendimą, nesivaiko populistinių tikslų, kryptingai dirba eidami pasirinktu keliu. Surengę smagias vasaros palydas, turėsime įtemptai rengtis politinėms kovoms renkant Europos Parlamentą. Matome, kad dabartiniai Lietuvos atstovai šioje svarbioje institucijoje neišnaudojo galimybių padėti mūsų žemdirbiams, nekelia Europos mastu daugelio svarbių problemų. Pavyzdžiui, Lietuva turėtų siekti kompensacijų už kvalifikuotos darbo jėgos, nutekėjusios į kitas ES valstybes, parengimą. Niekas nepadaryta, kad visos ES šalys energetinius resursus iš tiekėjų galėtų pirkti vienodomis kainomis, o ne įvairiomis diskriminacinėmis sąlygomis, kaip dabar elgiamasi su Lietuva“, – kalbėjo A.Melianas, pristatydamas liberalcentristų ateities siekius.

S.Kazlauskas pridūrė, kad Šilutės skyrius, po savivaldos rinkimų atsidūręs opozicijoje, vis dėlto neprarado partiečių pasitikėjimo – skyrius nemažėja, o netgi auga. Šiuo metu skyriaus sąrašuose yra 134 nariai, iš kurių aktyviai dirba apie 100. Į skyriaus veiklą noriai įsitraukia jaunimas. Ir šiame sąskrydyje LiCS narių ženkleliai įteikti keturiems naujokams.

Šilutės liberalcentristus taip pat sveikino Klaipėdos LiCS skyriaus, Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus atstovai, Liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus pirmininkas, judėjimo „Taip“ Šilutės skyriaus pirmininkas.

Buvo pasveikinti partijos nariai jubiliatai.

Iki sutemų skyriaus nariai dalyvavo įvairiose rungtyse, konkursuose, sporto varžybose.