Lietuvą sveikino ir raudonkepuriukai

raudonkepuraite vasario_162Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė” bendruomenė – ugdytiniai, jų tėveliai ir darbuotojai, laukdami šimtųjų Lietuvos valstybės atkūrimo metinių, kruopščiai ruošėsi.

Vasario 12 d. Šilutės rajono savivaldybės direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis ir Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda įstaigai iškilmingai įteikė dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtus tautinius kostiumus įstaigos vaikams.

Tuo metu grupėse gausėjo iš įvairių medžiagų pagamintų trispalvių paukštelių. Kiekvienas jų simbolizavo Lietuvos trispalvę ir tuo pačiu dvelkė kiekvieno vaiko šeimos noru bendradarbiauti. Tai – 100 paukštelių Lietuvai.

Įstaigos langus papuošė trispalvės juostos, o meninės grupės vadovė Gražina Toleikienė paruošė juostų ruošinius ir įkvėpė kiekvienos grupės auklėtojus su ugdytiniais prasmingam pynimui. Pynėjai tarsi sakė: „Mes nupinsim juostą ir apjuosim Lietuvėlę”.

Netradicinio ugdymo dienos „Myliu aš Mamytę, myliu aš Tėvelį, myliu gimtą Šalį” vaikams suteikė laiką kūrybiškai laukti vasario 15 d. vykusio renginio, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui „Graži, graži Tėvynė mano”.

Šventinį rytą vaikai su auklėtojomis Žibute Šauliene, Laima Toleikiene ir muzikos mokytoju Valteriu Matuliu pasveikino Lietuvą dainomis, šokiais ir eilėraščiais. O įstaigos kieme auganti magnolija pasipuošė 100 trispalvių paukščių. Įstaigos l.e.p. direktorė Aida Vindžigelskienė pasveikino visus, pakvietė dar labiau mylėti savo tėvynę ir pasidžiaugė, jog priešmokyklinukai Ugnė Vaišnoraitė, Milana Golozubovaitė Gabrielė Mickutė dalyvavo „Šimtmečio atviruko” konkurse ir jų darbai išrinkti kaip vieni geriausių. Todėl vasario 16 d. Šilutės kultūros ir pramogų centre vykusiame renginyje meras V.Laurinaitis nugalėtojas apdovanojo ir pasidžiaugė jų talentu.