Lietuviai atranda prabangų poilsį: jis ne toks brangus, kaip gali atrodyti

5c1cbeca6448aIeškodami prabangaus poilsio šiltuose kraštuose galite surasti pasiūlymų ir už visai prieinamą kainą. Kaip pasakoja kelionių organizatoriai, pailsėti itin komfortiškame viešbutyje Egipte ar Turkijoje galima ir už šešis šimtus, ir už dvylika tūkstančių eurų ar netgi brangiau, priklausomai nuo individualių poreikių. Ieškantiems tokio poilsio artimiausiais mėnesiais ir besidairantiems išskirtinio aptarnavimo, galimybės pakaituoti, panardyti ar tiesiog pasigrožėti išpuoselėta aplinka labiausiai tiktų Egipte esantys kurortai Sal Hašišas bei El Guna.

Prabangos pojūtis kurortuose slypi kiekvienoje detalėje

Prabangiai poilsiaudami galite tikėtis puikaus maisto net keliuose „a la carte“ tipo restoranuose, kur vakarienę rezervuojate iš anksto ir mėgaujatės specialiai jums paruoštais išskirtiniais patiekalais. Programa su gyva muzika, akį džiuginanti aplinka, kokybiškai ir stilingai įrengti kambariai, kuriuose pritaikytos naujausios technologijos – visa tai būdinga itin aukštos klasės viešbučiams. Galima rasti ir tokių viešbučių, kuriuose sūkurinės vonios įrengiamos tiesiog balkonuose, kad atsipalaiduodami vonios pursluose galėtumėte grožėtis užburiančiais Raudonosios jūros vaizdais ar geriausių landšafto dizainerių išpuoselėta aplinka.

SPA centrai žavi baseinais ant stogų ir šviežių žolelių arbata

Kaip pasakoja kelionių ekspertė Kristina Graužinienė, prabangūs viešbučiai turi ir savo SPA centrus su keletu vidinių ir lauko baseinų bei visu pluoštu SPA paslaugų. Pavyzdžiui, viename iš geriausių Turkijos kurortų viešbučių po SPA procedūrų galima patiems prisiskinti čia pat auginamų žolelių, užsiplikyti kvapnios arbatos ir ja mėgaujantis stebėti jūrą ar kalnus.

El Gunos kaituotojų rojus – lyg Raudonosios jūros Venecija

El Guna pribloškia tikra elegancija, prabanga ir jaukumu. Šis jaunas miestas daugumai poilsiautojų primeną Italiją. Jachtos, prišvartuotos kiekviename prabangiam namui priklausančiame užutekyje, jaukios kavinės, drabužių butikai, keletas jaukių, nedidelių viešbučių, gydymo įstaigų, mokyklų ir net universitetas. Čia sudarytos visos sąlygos norintiems pakaituoti, o vėjui nurimus apsilankyti didžiausiame Egipto vandenlenčių parke, kuriame treniruojasi ne vienas šios sporto šakos čempionas.

Kaip pasakoja kelionių organizatoriai, net ir dabar galima įsigyti kelionę Naujųjų Metų šventei. Apie tai plačiau galima sužinoti TV3 laidoje „Kelionių panorama“.