„Lietuvininkų vilties” premija – Mūzų apdovanotai L.Kašėtienei

Mokytoja L.Kašėtienė apsupta vaikų. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Prestižinė Šilutės rajono „Lietuvininkų vilties“ premija šiemet įteikta Šilutės rajono meno mokyklos Muzikos skyriaus fortepijono klasės mokytojai metodininkei ir koncertmeisterei Liudmilai Kašėtienei.

Vakar į „Lietuvininkų vilties“ premijos įteikimo ceremoniją Šilutės Vydūno gimnazijoje pasveikinti laureatės susirinko gausus būrys artimųjų, draugų, kolegų. Šiltos padėkos ir sveikinimo žodžiai liejosi iš esamų ir buvusių mokinių bei jų tėvelių.

Premiją įteikė Šilutės r. savivaldybės meras Virgilijus Pozingis. Premiją sudaro laureato diplomas, statulėlė ir piniginė premija (3000 Lt).

Nuotraukų albumas

joomplu:1237joomplu:1231joomplu:1229joomplu:1246joomplu:1255joomplu:1242

Lietuvininkų vilties“ premija skiriama asmeniui ar organizacijai, kurie ypatinga savo veikla ir darbu garsina Pamario krašto kultūrą Lietuvoje ar už jos ribų ir pasiekia ženklių laimėjimų, buria jaunus žmones ir skatina jų bendruomenišką ugdymąsi.

L.Kašėtienei premija skirta už Pamario krašto kultūros garsinimą Lietuvoje ir pasiektus laimėjimus ugdant tarptautinį lygį pasiekusius jaunuosius atlikėjus.

Plačiau skaitykite antradienio (lapkričio 15 d.)  „Šilutės naujienų“ laikraštyje.