Lietuvos bokso čempionas mokosi Šilutės pirmojoje gimnazijoje

boksininkasNuo 2013 m. rugsėjo Šilutės pirmojoje gimnazijoje, 1e klasėje, mokosi Vytautas Balsys, kuris aktyviai sportuoja ir jau yra tapęs ne tik Lietuvos bokso čempionu, bet nuskynė ne vieną pergalę užsienyje. Tai jaunas ir perspektyvus boksininkas.

Kodėl nusprendei lankyti bokso treniruotes?

Šią sporto šaką pasirinkau, nes norėjau numesti svorio, tapti stipresnis ir vyriškesnis. Boksuotis pradėjau būdamas dešimties metų. Dar labiau motyvavo, kai sužinojau, jog už mane jaunesnis draugas jau lankė šį užsiėmimą.

Kada ir kiek laiko vyksta treniruotės?

Treniruotės kiekvieną rytą prasideda 7 valandą, o iš karto po jos einu į pamokas. 15 val. prasideda antroji treniruotė. Jos trunka po dvi valandas. Šeštadienį savarankiškai bėgu krosą, o sekmadienis – poilsio diena.

Ar sunku priprasti prie tokio griežto treniruočių ritmo?

Siekdamas savo tikslo, pripranti prie tokios dienotvarkės. Kad ir koks pavargęs grįžčiau po treniruočių, niekada neužmirštu savo tikslo.

Kokį bokso klubą lankai?

Klubas vadinasi – „Kovotojas“. Šis pavadinimas atspindi, kokie mes turėtumėm tapti.

Kokie didžiausi Tavo laimėjimai šiame sporte?

Esu daugkartinis rajono čempionas, penkis kartus tapęs Lietuvos čempionu bei įvairių turnyrų užsienyje prizininkas ir nugalėtojas.

Kas Tave įkvepia pergalėms?

Mano įkvėpėjai visada buvo ir bus mano tėvai bei treneris, nes tik jie man teikia didžiausią motyvaciją šiame sporte.

Kiek laiko lieka laisvalaikiui? Ką tuomet mėgsti veikti?

Laisvalaikio neturiu daug, nes tenka vykti į bokso stovyklas, ruoštis varžyboms. Tačiau, kai turiu laisvo laiko, susitinku ir atsipalaiduoju su draugais, taip pat pramogauju su šeima.

Koks Tavo didžiausias tikslas?

Žinoma, didžiausio tikslo siekimą aš sieju su sportiniais laimėjimais, vienas jų – laimėti Europos čempionatą, kuriame jau dalyvavau du kartus, bet nepasisekė nuskinti nugalėtojo laurų. Gal trečias kartas nemeluos?

Ar ateitį sieji su šiuo sportu?

Savo tolesnį gyvenimą žadu sieti su boksu, nes norėčiau tapti treneriu bei įsteigti savo klubą.

Ar Tavo tėvai pritaria šiam užsiėmimui?

Iš pradžių mama nenorėjo, jog lankyčiau boksą, bet su laiku ji priprato prie to. Tėtis visada „stūmė į priekį“.

Kokie jausmai aplanko, kai nugali arba pralaimi?

Kai laimi pirmąją vietą, supranti, kad žengei žingsnį į priekį, o pralaimėjus pajunti, kad reikia stengtis labiau ir daugiau dirbti.