Lietuvos bokso čempionate triumfavo mūsiškiai

boksasIš Lietuvos jaunučių bokso čempionato Palangoje Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai grįžo ne tik kaip savo svorio kategorijų čempionai, bet kaip ir komanda, kuri tarp visų 19-kos miestų buvo pirma!

32 kg svorio kategorijoje Julius Pečkys finale įveikė pasvalietį ir iškovojo čempiono vardą. Kitoje svorio kategorijoje (42 kg) nepralenkiamas buvo Lukas Petrauskas – gavo aukso medalį, o vilnietį paliko džiaugtis sidabru.

Rokas Pečkys, 52 kg svorio kategorijos finale taip pat įveikęs vilnietį, irgi tapo čempionu.

Lyg užsikrėtę čempionų virusu, vienas po kito Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai skynėsi kelią į finalą ir jame pasirodydavo puikiai. Čempionais tądien tapo ir V.Balsys (60 kg) bei  B.Beliajevas (73 kg). V. Balsys Lietuvos jaunučių bokso čempionate pripažintas techniškiausiu.

Dviem boksininkams: A.Pusvaškiui (57 kg sv. kat.) ir A.Dragūnui, (69 kg sv. kat.) nepavyko finale įveikti varžovų, bet jų kaklus taip pat puošia ne ką prastesni sidabro medaliai.

Visi džiaugiasi, kad tokio nedidelio miestelio, kaip Šilutė, sportininkams pavyko nušluostyti nosis didžiųjų miestų komandoms ir bendroje įskaitoje iškovoti I vietą. Antra liko Marijampolės, trečia – Panevėžio komanda.

Pasak trenerio V.Murausko, visi jo auklėtiniai uoliai ruošiasi varžyboms, labai stengiasi. Per šį čempionatą parodė viską, ką sugeba. Treneris labai didžiuojasi savo auklėtinių pasiekimais.

V.Balsys ir L.Petrauskas ruošiasi Europos jaunučių bokso čempionatui, kuris vyks spalį. Birželio 22 – liepos 1 dienomis vyks Europos jaunių čempionatas Bulgarijoje, kur Šilutės garbę gins Tomas Olberkis. Šiuo metu šis perspektyvus boksininkas treniruojasi Pasvalyje kartu su kitais šalies rinktinės nariais.