Lietuvos dziudo čempionu tapo Š.Dulkys

dziudo f3Kaune vykusiame tradiciniame dziudo turnyre, skirtame Sausio 13-osios aukoms atminti, dalyvavo 1998 m. gimę ir jaunesni sportininkai. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 6 imtynininkai.

Taip pat mūsiškiai savaitgalį dalyvavo Kaune vykusiame jaunučių ir jaunių Lietuvos dziudo čempionate.

Gavo medalių ir… traumą

Turnyre, skirtame Sausio 13-osios aukoms atminti, broliai Edvardas ir Ernestas Sagalec svorio kategorijoje iki 34 kg neturėjo lygių. Abu jie susitiko finale, ir šį kartą pranašesnis buvo Edvardas.

Sv. kat. iki 42 kg Tauras Kuskys kovoje dėl patekimo į finalą tik teisėjų sprendimu pralaimėjo Kauno rajono imtynininkui ir kovoje dėl trečios vietos nesunkiai įveikė Panevėžio sportininką.

Sv. kat. iki 60 kg trečiąją vietą iškovojo Arnas Šikšnius.

Sv. kat. iki 50 kg kovoje dėl patekimo į finalą kelio traumą patyrė Justas Pauparis ir pasitraukė iš tolimesnių kovų.
Gerai kovojo ir Martynas Bernotas, kuris sv. kat. iki 38 kg liko penktas.

Pasak jų trenerio Rimvydo Lukošiaus, šis turnyras buvo geras jėgų patikrinimas prieš savaitgalį Kaune vyksiantį Lietuvos dziudo čempionatą. Iš jo mūsiškiai taip pat grįžo su laimėjimais.

Čempionatas Kaune

Pirmąją dieną Lietuvos dziudo čempionate kovojo jaunučių amžiaus grupės sportininkai. Šilutės sporto mokyklai atstovavo penki sportininkai.
dziudo f
Geriausiai sekėsi Taurui Kuskiui, kuris svorio kategorijoje iki 42 kg visas kovas laimėjo anksčiau laiko, atlikdamas techniškus ir greitus metimus. Finale jis susitiko su kauniečiu, kuris irgi nesugebėjo atsilaikyti prieš Tauro greitas ir techniškas atakas. Tauras tapo nugalėtoju.

Sv. kat. iki 50 kg finale susitiko seniai vienas kitą pažįstantys imtynininkai: šilutiškis Justas Pauparis ir elektrėniškis Modestas Kazokas. Šį kartą pranašesnis buvo elektrėniškis, oJustui teko tenkintis sidabro medaliu.

Sv. kat. iki 60 kg III vietą iškovojo Arnas Šikšnius. Edvardas Sagalec sv. kat. iki 38 kg dvi kovas laimėjo, dvi pralaimėjo ir liko aštuntas.

Š.Dulkys – čempionas

Šeštadienį Lietuvos dziudo čempionate ant tatamio ėmėsi jauniai. Sv. kat. per 90 kg niekam šansų nepaliko Šarūnas Dulkys. Jis įveikė visus savo varžovus ir tapo čempionu. Šį perspektyvų imtynininką pakvietė į Lietuvos dziudo jaunių rinktinę.

Sv. kat. iki 90 kg finale kovojo Paulius Jatautas, kuris dabar sportuoja Elektrėnuose esančiame sporto centre. Paulius po atkaklios kovos nusileido alytiškiui Rokui Nenartavičiui.

Sv. kat. iki 46 kg Mantas Juknius kovojo dėl III vietos ir tik po pratęsimo nežymiai atsilikdamas nusileido panevėžiečiui. Mantas liko penktas.

Visi kiti mūsų sportininkai po pralaimėtų pirmųjų kovų pasitraukė iš čempionato.