Lietuvos jaunimo vyrų ir moterų bokso čempionate iškovoti visų spalvų medaliai

boksas lukas_petrauskas_fLietuvos jaunimo vyrų ir moterų bokso čempionate Palangoje dalyvavo ir Šilutės boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas. Šilutiškiams pavyko parsivežti du aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalius.

Moterų grupės svorio kategorijoje iki 75 kg nė vienai varžovei nenusileido Gabrielė Bagdonaitė, kuri mokosi Vainuto gimnazijoje. Į auksą pretendavo penkios varžovės, bet ant pakylos užlipo mūsiškė Gabrielė.

Vainutiškė Monika Eglynaitė 64 kg svorio kategorijoje užėmė III vietą.

Vyrai šilutiškiai parsivežė visų spalvų medalių. Lukas Petrauskas svorio kategorijoje iki 75 kg finale susitiko su panevėžiečiu E.Avižonu. Vienbalsiu teisėjų sprendimu, Lukas buvo pranašesnis ir jam atiteko aukso medalis.

Jokūbas Uljanovas svorio kategorijos iki 56 kg finale bokso pirštines surėmė su kauniečiu K.Karpičiumi. Kova buvo apylygė, bet teisėjų sprendimu tądien pranašesnis buvo kaunietis. Mūsiškiui atiteko sidabras.

Bronzos medalį 60 kg svorio kategorijoje iškovojo Aurimas Koroliovas.

Jau rašėme apie Šilutės sporto mokyklos auklėtinio Luko Petrausko puikų pasirodymą XII tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo turnyre.

Treneris V.Murauskas, paklaustas apie emocijas po tokių pergalių,  šypteli ir sako: „Tuo momentu pasidžiaugi, o po to iškart vėl kimbi į darbus“.

Spalio mėnesį L.Petrausko laukia Europos čempionatas. Kur jis vyks, dar neaišku, sporto taryba šį klausimą vis dar sprendžia. Lukas jau intensyviai tam ruošiasi.

Treneris primena, kad D.Pozniako taurę yra laimėję nemažas būrys  jo  auklėtinių. Pernai tai padarė Robertas Jokulys ir Vytautas Balsys, prieš tai 4 kartus šią taurę laimėjo Edgaras Skurdelis. Tris kartus D.Pozniako taure džiaugėsi ir Evaldas Petrauskas, kurio brolis Lukas laimėjo ją šiemet.