Lietuvos jaunių – moksleivių čempionate šilutiškiui sidabras

sunkioji Dovydas_Kalvaitis_sv.kt._56_kg_antra_vietaBalandžio 20 dieną Šilutėje vyko Lietuvos jaunių – moksleivių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvao 14-os miestų sunkiaatlečiai 9-iose svorio kategorijose.

Geriausiai štangas stūmė ir rovė Marijampolės sportininkai (219 tšk.), jie kaip komanda užėmė pirmąją vietą. Antri buvo panevėžiečiai (198 tšk.), treti – anykštėnai (190 tšk.) Mūsų miesto komanda liko 11 vietoje, bet tarp sunkiaatlečių turime ir prizininką – sidabro medalio laimėtoją Dovydą Kalvaitį.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai jėgas išbandė tik dviejose svorio kategorijose. Geriausiai sekėsi Liudo Čičirkos treniruojamam D.Kalvaičiui. Jis 56 kg svorio kategorijoje varžėsi su 11 varžovų ir nusileido tik vienam. Dovydas rovimo rungtyje išrovė 61 kg, o išstūmė 70 kg, ir dvikovėje surinkęs 131 kg lipo ant atrąją vietą sibolizuojančios pakylos bei pasipuošė sidabro medaliu. Komandai jis uždirbo 11 taškų. Pirma vieta atiteko marijampoliečiui Elviui Plečkaičiui (65+73=138).

Dovydo komandos draugai, kuriuos treniruoja Laimas Ličinchai, Nojus Šimutis ir Erikas Saudargas  į geriausiųjų dešimtuką 62 kg svorio kategorijoje nepapuolė, bet bendrai sudėjus komandai jie surinko 21 tašką.

Turėjome sunkiaatletį ir 94 kg svorio kategorijoje, bet dėl ligos jis negalėjo čempionate sudalyvauti. Tad susumavus visus komandinius rezultatus paaiškėjo, jog šilutiškiai užima 11 vietą.