Lietuvos metų gaminio sidabras – „Šilutės Rambyno“ plėšomoms sūrio dešrelėms

mg abi puses 2012 auksas 0Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 80 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 85 aukso ir 15 sidabro medalius įmonių produkcijai ir paslaugoms.

Sidabro medalis atiteko ABF „Šilutės Rambynas“ gaminamoms „Pik – Nik“ plėšomoms sūrio dešrelėms su vytintu kumpiu.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

6 su vytintu kumpiu 1“Komisija džiaugiasi, kad daugėja paraiškas teikiančių nedidelių kompanijų, siekiančių pripažinimo ir įvertinimo savo geriausiems gaminiams, – sako „Lietuvos metų gaminio 2012“ komisijos pirmininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Juozas Magelinskas. – Įmonės pateikė vertinimui produktus, kurie sukurti apgalvojus visą produkto gyvavimo ciklą nuo projektavimo, naujų technologijų jų sukūrimui pritaikymo iki originalios pakuotės ir įvedimo į rinką koncepcijos parinkimo, kad produktas būtų matomas ir išsiskirtų iš kitų”.

Paraiškas vertino Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Lietuvos vartotojų asociacijos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

„Šilutės Rambyno“ „Pik – Nik“ serijos plėšomos sūrio dešrelės įvairius apdovanojimus pelno nuo 2002 metų.