Lietuvos mokinių rudens kroso pirmenybėse – puikus šilutiškių pasirodymas

komandaPalangoje vyko Lietuvos mokinių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybės. Jose, kaip kasmet dalyvavo Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Sportininkai pasipuošė ne tik asmeniniais medaliais, bet kaip komanda tarp visų 20 dalyvavusiųjų užėmė III vietą, nusileidusi tik Klaipėdos I komandai ir šiauliečiams.

Estafetinis bėgimas

Estafetiniame bėgime pirmasis startavo Osvaldas Gusčius, kuris įveikęs 1000 m nuotolį lazdelę perdavė komandos draugei Erestidai Bagdonaitei. Ji taip pat bėgo 1000 m nuotolį. Tokius pat nuotolius bėgo ir Justas Budrikas, Julija Baciūtė, Paulius Gudaitis, tik paskutinioji estafetės dalyvė Rugilė Inokaitytė bėgo 500 m. Visas šis šešetas puikiai nubėgo savo nuotolius ir finišavo treti. Estafetiniame bėgime dalyvavo 7 komandos. Mūsiškiai sporto mokyklos komandai uždirbo 17 taškų.

500 m nuotolyje dalyvavo 36 mergaitės. Mūsiškė R.Inokaitytė finišavo trečia ir pasipuošė bronzos medaliu bei komandai uždirbo 17 taškų.

Jaunutės taip pat bėgo 500 m. Kamilei Stankutei medalio iškovoti nepavyko, ji finišavo penkta, bet Šilutės sporto mokyklos komandai uždirbo svarbius 14 taškų. 15 taškų komandai laimėjo ir Goda Šiaudvytytė, kuri 1000 m finišavo ketvirta. Vilmantas Retenis vienintelis iš šilutiškių bėgo 1000 m nuotolį ir komandai laimėjo 14 taškų finišuodamas penktas.

1500 m nuotolyje geriausiai sekėsi jaunių grupėje bėgusiam J.Budrikui, jis iš 23 bėgikų finišavo pirmas ir pasipuošė auksu bei komandai uždirbo 21 tašką. Kartu su juo startavo Edgaras Eglynas, kuris finišavo aštuntas. Berniukų grupėje bėgęs Gabrielius Mickus finišavo septintas ir komandai laimėjo 12 taškų.

Jaunės taip pat bėgo 1500 m. Nedaug iki medalio pritrūko J.Baciūtei, kuri finišavo ketvirta (15 taškų), tą patį nuotolį individualiai bėgo ir E.Bagdonaitė (6 v.).

Ilgiausiame kroso nuotolyje – du medaliai

3000 m nuotolį bėgo du lengvaatlečiai. Jaunuolių grupėje antras finišavo ir sidabro medalį laimėjo Aurimas Bendžius (treneriai S.Oželis, K.Kitanov ir R.Razmaitė). Jis dalyvavo individualiai, tad jo bėgimas komandai nepridėjo jokių taškų. Jaunių grupėje trečias finišavo Paulius Gudaitis, kuris komandai uzdirbo 17 taškų.

Puikus visų bėgikų pasirodymas Šilutės sporto mokyklos komandai leido džiaugtis III vietos taure.