Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse šilutiškiai geriausi

F lengvojiSavaitgalį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius ir Lina Leikuvienė vyko į Šiaulius, kur dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiams pavyko tapti geriausiais ir jaunių, ir jaunimo grupėje. Varžybose dalyvavo 11 jaunių ir 4 jaunimo atstovai, visi dalyvavę jauniai iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunių pirmenybėse Kaune vasario 9-10 d.

Jaunimo grupėje –dvigubi čempionai

Jaunimo grupėje dvigubais čempionais tapo Kristina Jašauskaitė ir Jokūbas Tubutis. Kristina trišuolio ir šuolio į tolį rungtyje buvo geriausia ir pasipuošė aukso medaliais, ir taip savo komandai pridėjo 24 taškus. Jokūbas taip pat džiaugėsi dviem aukso medaliais, jis buvo nepralenkiamas 300 m ir 600 m distancijose, o komandai uždirbo taip pat 24 taškus.

Puikiai pasirodė ir jaunių grupėje Osvaldas Gusčius, kuris šuolio į tolį rungtyje nušoko toliausiai ir iškovojo čempiono vardą. Sidabrą Osvaldas iškovojo trišuolio rungtyje, jis taip pat komandai uždirbo nemažai taškų.

 Dar vienas aukso medalis atiteko Martynui Lidžiui, kuris greičiausiai įveikė 60 m barjerinio bėgimo distanciją. Jo komandos draugas Mantas Stonkus startavo kartu su Martynu, jis finišą kirto trečias – bronza. Vaikinai Šilutės komandai pridėjo 25 taškus.

Sidabro medaliu džiaugėsi Emilija Saudargaitė, kuri 300 m jaunių grupėje įveikė antra. Emilija 60 m distanciją įveikė trečia ir pasipuošė dar vienu medaliu, tik šį kartą bronziniu. Antros vietos medalį iškovojo ir Julija Baciūtė (jaunės), ji 1500 m kliūtiniame bėgime finišavo antra. Julijai atiteko ir bronzos medalis 600 m distancijoje.

Dar vienam Šilutės sporto mokyklos auklėtiniui Justui Budrikui atiteko du medaliai: sidabras 600 m distancijoje ir bronza 1000 m distancijoje. Komandai jis uždirbo svarbius 21 tašką.

Sidabras atiteko ir Kristinai Bataitytei, kuri 3 kg rutulio stūmimo rungtyje užėmė antrą vietą. Erestidai Bagdonaitei atiteko bronza 1000 m jaunių bėgime. Bronzą iškovojo ir Kęstutis Mickus, jis finišavo trečias 1000 m bėgime jaunuolių grupėje. Du bronzos medalius iškovojo Justinas Bočkus – trišuolio ir šuolio į tolį rungtyje.

Nedaug iki medalių pritrūko ir kitiems Šilutės SM auklėtiniams, kurie užėmė ketvirtas vietas. Be medalių, bet su gausiu taškų kraičiu komandai grįžo Paulius Gudaitis (200 m kliūtinis bėgimas), Robertas Žilius (šuolis į aukštį), Dija Jasaitė (5 v., 60 m barjerinis bėgimas).

Tiek vaikinų, tiek merginų 4×200 estafetiniame bėgime iškovotos ketvirtos vietos. Merginos: Julija, Dija, Emilija ir Kristina, vaikinai Martynas, Justas, Osvaldas ir Jokūbas pridėjo komandai po 6 taškus. Kaip komanda Šilutės sporto mokykla iškovojo pirmąsias vietas tiek jaunių, tiek jaunimo grupėse. Mūsiškiai buvo geriausi iš 34 komandų. Trenerė Lina Leikuvienė negailėjo gražių žodžių mokyklos lengvaatlečiams. Pasak trenerės,  šilutiškių komanda pasižymėjo draugiškumu, vieni kitus palaikė, skatino plojimais, visi labai norėjo pergalės.