Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse šilutiškiai buvo lyderiai

1 lengvaatleciaiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse Panevėžyje.

Jaunių ir jaunimo grupėse abi Šilutės SM komandos užėmė III vietas, o bendroje įskaitoje Šilutės lengvaatlečių komanda, surinkusi 169 taškus, iškovojo I vietą, už nugaros palikusi net 35 rajonų komandas!

Rinko aukso medalius

L.Leikuvienės auklėtinis Jokūbas Tubutis Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse iškovojo net du aukso medalius. 600 m ir 1000 m bėgimo rungtyse (jaunuoliams) jis buvo nepralenkiamas ir ant pakylos lipo du kartus atsiimti aukščiausio įvertinimo. Savo komandai jis uždirbo 24 taškus.

Beje, kiekvienas sportininkas, nors ir neužėmė prizinės vietos ir negavo medalio, labai prisidėjo uždirbtais taškais prie puikaus bendro komandos rezultato.

Kęstutis Mickus 1000 m distanciją bėgo kartu su Jokūbu. Kęstučiui tądien pavyko finišuoti penktam ir komandai jis uždirbo 2 svarbius taškus. Kęstutis dar dalyvavo ir 3000 m bėgime, čia jis finišavo antras, pasipuošė sidabru bei komandai pridėjo dar 8 taškus.

Dviem aukso medaliais gali pasigirti ir Kristina Jašauskaitė, kurią taip pat treniruoja L.Leikuvienė. Ji šuolio į tolį rungtyje bei trišuolio rungtyje (jaunės) buvo geriausia ir užėmė pirmąsias vietas bei komandai uždirbo net 36 taškus.

Komandos draugė Beatričė Kalvaitytė, kurią treniruoja S.Oželis, trišuolio rungtyje užėmė 5 vietą ir komandai pridėjo 6 taškus.

Auksine mergaite tapo ir Julija Baciūtė (trenerė L.Leikuvienė), ji 1500 m kliūtinį bėgimą įveikė per 5:53,89 min. ir finišavusi pirma komandai uždirbo 12 taškų.

M.Urmulevičiaus auklėtinis Aleksas Vaitiekus trišuolio rungtyje (jauniai) irgi buvo nepralenkiamas ir komandai laimėjo 16 taškų. 9 taškus pridėjo ir Justinas Bočkus, kuris finišavo trečias.

Abu vaikinai dalyvavo ir šuolio į aukštį rungtyje, čia A.Vaitiekus pasipuošė sidabru (12 tšk.), J.Bočkus užėmė 4 vietą (7 tšk.).

Sidabrinės ir bronzinės pergalės

Sidabru pasipuošė šaunus L.Leikuvienės ketvertas: Jurgita Rudytė, Emilija Saudargaitė, Julija Baciūtė ir Kristina Jašauskaitė. Jos estafetėje 4×200 m (jaunės ir jaunuolės) finišavo trečios.

Jaunuolių 3000 m bėgimo rungtyje III vietą iškovojo ir bronzos medaliu pasipuošė S.Oželio auklėtinė Emilija Balodytė, komandai pridėjusi ir svarbius 5 taškus. Ji dalyvavo ir 1000 m jaunuolių bėgime ir finišavo ketvirta (3 taškai).

E.Saudargaitė dar dalyvavo ir jaunių 60 m kliūtinio bėgimo rungtyje, kur užėmė 4 vietą ir komandai pridėjo 7 taškus.

Jaunių rutulio stūmimo rungtyje III vieta ir 9 taškai atiteko Jurgitai Rudytei, o jaunuolių rutulio stūmimo rungtyje 3 taškus pridėjo Justė Šertvytytė, užėmusi 4 vietą.

Prie bendro Šilutės komandos aukščiausio pasiekimo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse prisidėjo dar trys S.Oželio auklėtiniai: 60 m bėgimo rungtyje jaunė Dovilė Tarasevičiūtė užėmė 14 vietą, 60 m kliūtinio bėgimo rungtyje Beatričė Kalvaitytė užėmė 11 vietą, o jaunius Martynas Lidžius – 7 vietą.