Lietuvos rinktinės trenerio asistentas D.Kairys treniruos Ukrainos komandą

 Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Donaldas Kairys. / BasketNews.lt nuotr.Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas Donaldas Kairys pradeda naują karjeros etapą. 34 metų specialistas stoja prie Ukrainos lygoje rungtyniaujančios Dnepropetrovsko „Dnipro-Azot“ ekipos vairo, rašo krepšinio portalas „BasketNews.lt”.

Lietuvis su „Dnipro-Azot“ komanda sudarė pusantrų metų sutartį. Beje šioje ekipoje taip pat rungtyniauja jo tautietis – Gytis Sirutavičius.

Palyginti jaunas treneris turi labai turtingą trenerio asistento karjerą – asistento praktiką jis įgijo tokiuose klubuose kaip Vilniaus „Lietuvos rytas“, Maskvos srities „Chimki“ ir Maskvos CSKA. Taip pat turėjo ilgą stažuotę San Antonijuje bei dirbo su Misūrio universiteto komanda.

Kairys turi ir savarankiško darbo patirties. 2008-2009 m. sezone perėmė Rygos ASK komandos vairą, kurią dėl finansinių problemų paliko Ramūnas Butautas. Padėjo komandai iškovoti bronzą Latvijos čempionate, o taip pat garbingai sužaisti Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalo ketverte.

Į Dnepropetrovską Kairys turėtų atvykti trečiadienį, o jau šeštadienį bandys iškovoti pirmą pergalę rungtynėse su „Odessa“ krepšininkais.

Šiuo metu „Dnipro-Azot“ savo sąskaitoje turi dvi pergales ir vienuolika pralaimėjimų bei turnyro lentelėje užima priešpaskutinę – tryliktą vietą.

basketnews logo