Lietuvos seniūnijų žaidynėse stipriausios – Šilutės krepšininkės

seniuniju zaidynes krepsininkesJonavoje finišavo 5-osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės. Finalinėse varžybose tarp 56 Lietuvos savivaldybių rungėsi ir Šilutės rajono seniūnijų rinktinė.

Šiemet organizatoriai surengė įspūdingas sporto žaidynes: finale dalyvavo daugiau kaip 2000 sportininkų, kurie varžėsi krepšinio, futbolo, smiginio, virvės traukimo, paplūdimio tinklinio, šaškių, šachmatų, stalo teniso rungtyse bei seniūnų varžybose.

Šilutės rajono garbę ginti išvyko vyrų ir moterų krepšinio komandos, vyrų ir moterų tinklinio komandos bei stalo teniso komanda.

Šilutės krepšininkės, įveikusios 21 komandą, parsivežė auksą.

Krepšininkėms – auksas

Moterų krepšinio komandą sudarė trys gerai žinomos Šilutės krepšininkės: Renata Radišauskaitė, Danguolė Černeckytė ir Loreta Stančiauskienė. Dievinančios pergalės skonį bei aukso medalius moterys aikštelėje parodė tvirtą charakterį ir įrodė, kad jos stipriausios: tarp 21 komandos jos buvo pirmos!

Vainuto seniūnijos vyrų krepšinio komandai žaidimas nesisekė taip puikiai: jie su kitomis komandomis pasidalijo 27-37 vietas.
Tinklinio varžybose Saugų seniūnijos moterų komanda užėmė 27 vietą, o Šilutės seniūnijos vyrų komanda – 25 vietą.
Stalo teniso varžybose Šilutės seniūnijos komanda dalijosi 5-6 vietas su Utenos savivaldybės komanda.

Bendroje įskaitoje seniūnijų žaidynes laimėjo finalinio renginio šeimininkai – Jonavos rajono savivaldybė. Antroji vieta atiteko Lazdijų r. savivaldybei, trečioji – Klaipėdos r. savivaldybei.

Šilutės rajono savivaldybė liko 20 vietoje, nes neturėjo kitų sporto šakų atstovų – gal tada būtų pakilę ir į aukštesnę vietą.