Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje pasirodė ir šilutiškiai

Klaipėdoje, pasibaigus karantino apribojimams, ir vėl suskambėjo dainos bei šokiai.

2022 m. Dainų šventėje uostamietyje dalyvavo choras „Vox Libri“.

Dešimt Pamario krašto kolektyvų atstovavo Šilutę birželio 12 d. Klaipėdoje vykusioje Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje.

Lietuvos vakarų krašto dainų šventė sutraukė gausų būrį dainininkų, šokėjų, muzikantų ne vien tiktai iš aplinkinių rajonų – sąskrydyje dalyvavo daugiau kaip 6000 atlikėjų. Į uostamiesčio vasaros estradą vėl susirinko daugiau 280 kolektyvų iš visos Lietuvos. Renginys buvo skirtas Mažosios Lietuvos dainų švenčių 95-mečiui ir Klaipėdoje dirbusio kompozitoriaus Stasio Šimkaus 135-osioms gimimo metinėms.

Renginyje dalyvavo ir Šilutės kolektyvai: mišrus vokalinis ansamblis „Vox Libri“ (vad. R. Golubovskienė), sakralinės muzikos mišrus choras „Laudamus“ (vad. I. Šemeklienė), Švėkšnos šokių kolektyvas „Šalna“ (vad. A. Sapetkienė), politinių kalinių ir tremtinių mišrus choras „Pamario aidas“ (vad. N. Sniečkuvienė), Juknaičių seniūnijos vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Juknaičiai“ (vad. L. M. Černeckienė), vokalinis ansamblis „Luotužė“ (vad. A. Šlažienė), Vilkyčių pagrindinės mokyklos šokėjai, Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos šokėjai ir choristai.