Lietuvos zoologijos sodas kviečia į 80-ojo gimtadienio šventę

 

0.323099001530090730Lietuvos zoologijos sodas liepos 1 d., sekmadienį, visiems kauniečiams ir miesto svečiams dovanos didžiulę gimtadienio šventę. 1938 m. prof. Tado Ivanausko įkurtas zoologijos sodas veikia nepertraukiamai visus 80 metų ir kviečia į pažintį bei pristato daugybę pramogų.

Zoologijos sode koncertuos atlikėja Iglė, po sodą vaikščios pats prof. Tadas Ivanauskas, o „Seduja“ padovanos visiems lankytojams po gimtadieninio torto gabalėlį! Jei galvojate, kad į gimtadienį eiti be dovanų negražu, siūloma pasižvalgyti Lietuvos zoologijos sodo interneto svetainėje (www.zoosodas.lt), nes ten yra pateiktas sąrašas, kokių dovanų laukia gyvūnai! Jas reikės palikti specialiose vietose netoli įėjimo.

„Labai džiaugiamės, kad šiais metais lankytojai galės susipažinti su trijų įstaigų, prie kurių kūrimo prisidėjo, arba net pats įkūrė T.Ivanauskas, edukacijomis – Lietuvos zoologijos sodo, VDU botanikos sodo ir T. Ivanausko zoologijos muziejaus. Taip pat pirmą kartą į mūsų zoologijos sodą iš Klaipėdos atvyks ir Jūrų muziejaus edukologai“, – džiaugėsi Lietuvos zoologijos sodo Komunikacijos ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Andriuškaitė.

Liepos 1 d. lankytojų lauks daug gyvūnų pristatymų, specialios ekskursijos, kurios vyks 11 val. ir 14 val. Taip pat šventės metu vyks gyvūnų mažylių pristatymai: aplankoma kupranugariams Gražuolei ir Feniksui gimusi mažylė Maja, net 7 ožkos, susilaukusios net 12 ožiukų, vos dviejų mėnesių miškinės katės mažylis Mama Azazel. Paukščių skyrius zoologijos sode taip pat pasipildęs naujais gyvūnais – baltosios pelėdos patinėliu, baltapečiu jūriniu ereliu, karališkųjų fazanų pora ir himalajinių trumpauodegių fazanų pora ir povų porelė.

Visą renginio programą, edukacijų, pramogų, pristatymų tvarkaraštį galite rasti Zoologijos sodo interneto svetainėje.