Linksmiausiomis spalvomis nušvito mažieji rajono talentai

DSCN8081Nors lapkričio 19-oji buvo gūdi, lietinga ir vėjuota, tačiau daugybe įvairiausių spalvų, šiluma ir nuoširdumu pulsavo Šilutės lopšelis – darželis „Žvaigždutė“. Čia tądien surengtas tradicinis renginys „Mažieji Šilutės talentai – mes galim“.

Šventės ypatingą nuotaiką sukūrė renginio viešnios Pelytės, į vaikų šventę taip pat atvykusi geroji pasakų Fėja, nuožmioji Ragana, savo aukso karūnos ieškantis Karalius ir, žinoma, garsiausi pasaulio talentai: baleto šokėjos, iliuzionistė, tapytojas, dainininkai, kuriuos įkūnijo mažieji „žvaigždučiukai“. Vėliau scenoje pasirodė talentingiausi septynių darželių vaikai.

Mažųjų talentų šventėje kiekvienai priešmokyklinei įstaigai atstovavo viena komanda, ją sudarė 5-7 metų vaikai, jų mamos arba tėčiai ir juos ruošęs pedagogas. Kiekviena komanda prisistatė vaizdo siužetu, o toliau laukė tikras mažųjų talentų šou.
Priminsime, kad konkursu „Mažieji Šilutės talentai – mes galim“ siekiama, jog savo pasirodymu rajono vaikai atskleistų Pamario krašto savitumą (žmonių gyvenimo būdą, tradicijas, dainą, šokius, gamtos išskirtinumą).

Lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ vaikai pristatė sceninį vaizdelį „Ant marių krantelio“ (mokyt. Audra Paulavičienė). Kadangi ši komanda vėliau turėjo dalyvauti kitame renginyje, mažiesiems buvo palinkėta sėkmės ir su jais atsisveikinta gausiais susirinkusiųjų plojimais.

Muzikinę improvizaciją apie piemenėlių džiaugsmus bei rūpesčius parodė komanda iš „Gintarėlio“ (mokyt. Danguolė Čeliauskienė), folklorinis ansamblis „Žuvininkai“ iš „Pušelės“ (mokyt. Irena Žėkienė) žavėjo prisistatymu lietuvininkų tarme, Švėkšnos darželinukai (mokyt. Jurgita Rumšienė) papasakojo apie iš kartos į kartą perduodamą žvejų gyvenimą, o „Raudonkepuraitės“ atstovai (mokyt. Lina Liakšienė) savo talentus pademonstravo su dainuojamąja lietuviška tautosaka.DSCN8166

Visų susižavėjimo sulaukė išskirtinis lopšelio – darželio „Žibutė“ auklėtinio Dominyko Skersio šokis. Vos ketverių metų berniukas drąsiai ir pasitikinčiai sušoko šiuolaikinį šokį, kurį išmokė tėtis Aidas. Beje, po konkurso „Šilutės naujienų“ „Facebook“ paskyroje patalpintas Dominyko šokio įrašas per kelias valandas buvo peržiūrėtas net 14 tūkstančių kartų ir sulaukė rekordinio skaičiaus paspaudimų „Patinka“ bei internautų pagyrimų.

Kaip dera šeimininkams, „Žvaigždutės“ komanda savo programą pristatė paskutinieji – improvizuotai pasekė H.Šojaus pasakėčią „Žvirblis ir katins“  (mokyt. Lina Bendikienė) ir taip pat sulaukė gausių aplodismentų.

Visų talentingųjų komandų pasirodymus stebėjo ir rajono savivaldybės Švietimo skyriaus specialistė Vida Nemanienė. Ji pasidžiaugė gabiais mažyliais ir kūrybingais jų mokytojais, kasmet atrandančiais vis naujų spalvų bei idėjų.

Visus dalyvius padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais apdovanojo „Žvaigždutės“ direktorė Stasė Viršilienė.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume.