„Literatūrinė diskoteka“ Juknaičiuose – su Sigučiu Jačėnu

literaturine diskotekaF.Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vykdant projektą „Iš miesto į kaimą: keliaujantys sociokultūriniai turai“ surengtas ilgai lauktas susitikimas su aktoriumi, režisieriumi bei vienu iš „Keistuolių teatro“ įkūrėjų Sigučiu Jačėnu.

Svečias pakvietė mažuosius Juknaičių gyventojus į teatralizuotą kūrybinį – muzikinį renginį „Pasakos su karūnomis“.

Vaikai iš spalvoto popieriaus darėsi karūnas ir kartu su S.Jačėnu vaidino Džanio Rodario pasakas. Mažieji kartu su aktoriumi džiaugsmingai ir drąsiai žaidė, šoko bei dainavo. Patirtais įspūdžiais jie dar ilgai dalijosi ne tik savo draugų rate, bet ir vėliau užsukę į biblioteką, su skaitytojais.

Antroje dienos pusėje vyresni vaikai buvo pakviesti dalyvauti „Literatūrinėje diskotekoje“. Jos metu S.Jačėnas pristatė savo leidžiamą CD kolekciją „Lietuvos aktorių balsai“, pasakojo albumų atsiradimo priežastis.

Popietės metu skambėjo šių albumų fragmentai, o aktorius klausytojus pamalonino savo atliekama daina.

Renginio pabaigoje svečias pateikė keletą klausimų, susijusių su renginio metu klausyta muzika. Žinoma, teisingai atsakiusieji gavo prizų – CD  „Lietuvos aktorių balsai“.

Kupini puikių įspūdžių, juknaitiškiai atsisveikino su S.Jačėnu, dėkodami jam už šiltą ir kūrybingą popietę. Palinkėjo sėkmingo darbo rengiant tolimesnius kolekcijos albumus ir pažadėjo laukti sugrįžtant.