Literatūrinis vaikų susitikimas su rašytoja N. Kepeniene

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos rašytojų sąjungos narės, poetės, prozininkės ir vertėjos Nijolės Kliukaitės - Kepenienės (Klaipėda) kūrybos pristatymas.

Susitikimo metu savo kūrybą pristatė ne tik autorė N. Kepenienė, savo istorijas pasakojo ir vaikai.

Šilutė – mažas miestas, kuriame vaikams nėra daug pramogų ir įvairesnio užimtumo. Tad susitikimas su rašytoja jiems suteikė galimybę tiesiogiai pažinti viešnią ir jos kūrybą. Juo labiau, kad ši knygos šventė vyko mokinių rudens atostogų metu. Literatūriniame susitikime dalyvavo patys aktyviausi jaunieji bibliotekos bičiuliai – skaitytojai.

N. Kliukaitė – Kepenienė skaitė savo kūrybos ištraukas, smagiai bendravo su vaikais. Visi kartu įsijungė į smagių muzikinių kūrinių interpretacijas, kurioms diriguodama vadovavo vaikų pamėgta rašytoja.

Dalyviai, padedami viešnios įveikė scenos baimę. Susitikimo metu ne tik knygų autorė pristatė savo kūrybą, bet ir vaikai papasakojo ir pristatė savo sukurtas istorijas, jas pakomentavo savo bendraminčiams. Visi už tai gavo dovanų – autorės knygų su autografu. Ypač aktyvus renginio dalyvis buvo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos ketvirtokas Erlandas Šapas.

Renginio metu muzikavo šilutiškis, dainuojamosios poezijos atlikėjas Adas Nausėda.