Literatūros ir meninės kūrybos simbiozė

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko virtualus literatūrinis susitikimas su knygų vaikams autore, grafikos dizainere ir iliustruotoja Ula Šimulynaite (Vilnius). Renginį vedė profesionali parodų ir simpoziumų kuratorė, meno parodų Lietuvoje ir užsienyje organizatorė ir vykdytoja Regina Šimulynienė.

Virtualų U. Šimulynaitės susitikimą vedė R. Šimulynienė.

Šis susitikimas – projekto „Literatūriniai dialogai kitaip“ dalis. Projektas užtikrina kūrėjų įdarbinimą iškilus fiziniams kultūros ir meno paslaugų teikimo apribojimams. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Vaikams ir paaugliams, gyvenantiems Šilutėje, U. Šimulynaitė jau yra pažįstama. 2018 metų spalio mėnesį Šilutės bibliotekoje kūrėja vedė kūrybines dirbtuves. Vaikai ir jaunimas su rašytoja dalyvavo nuotaikų bei komiksų kūrimo dirbtuvėse. Dirbtuvių metu dalyviai iš Šilutės Pamario ir M. Jankaus pagrindinių mokyklų bei Vydūno gimnazijos viešnią pažino kaip talentingą kūrėją, gebančią bendrauti su įvairaus amžiaus skaitytojais.

U. Šimulynaitė be gimtosios moka anglų, prancūzų ir ispanų kalbas, ji yra eilės patrauklių kūrybinių projektų kuratorė, kūrybinių stipendijų laimėtoja. Dalyvavo užsienyje vykusiose menininkų rezidencijose. Kūrėja ne kartą apdovanota Lietuvos knygos meno konkursuose už knygų iliustravimą.

Plačiau susipažinti su U. Šimulynaite ir jos kūryba galite prisijungę prie virtualaus literatūrinio susitikimo.