LMS vasaros forume dalyvavo ir šilutiškiai

Rimante MacijauskaiteVasarai įsibėgėjus, rugpjūčio 5-9 dienomis, būrys moksleivių iš 34 Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinių skubėjo į Taujėnuose vykstantį LMS vasaros forumą „Įžiebk pilietiškumo kibirkštį” 2018.

Net penkias dienas LMS padalinių savanoriai laiką leido darbo grupėse, kuriose nagrinėjo padalinių veiklą, nagrinėjo organizacijos struktūrą, klausėsi įvairių paskaitų.

Dalyviai ne tik dirbo, tačiau ir bendravo, dirbo grupėse: skirtingų miestų savanoriai dirbo komandose, kūrė video filmukus galimoms mokinių savivaldų ar padalinių problemoms spręsti ir rengė pasirodymus.

Vasaros forumo metu moksleiviai įgavo naujų įgūdžių dirbdami darbo grupėse, klausydamiesi diskusijos „Politikas ne apie politiką“ kartu su LR ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu, taip pat išgirdo apie moksleivių mainus, kuriuos pristatė tarptautinių mainų organizacija „YFU Lietuva”.

Atviro vakaro diskusijos metu savanoriai turėjo puikią galimybę daugiau sužinoti ir geriau susipažinti su LMS prezidente R. Matulyte. Naujų patarimų ir paslapčių apie fotografiją moksleiviams negailėjo fotografas bei kinematografas Mantas Kristijonas Kuliešis, o apie skaidrių rinkimų svarbą moksleiviai išgirdo dalyvaudami jaunimo judėjimo „Baltosios pirštinės“ organizuotame protų mūšyje. Paskutiniąją forumo dieną į renginį buvo atvykęs radijo laidų vedėjas, dainininkas Petras Daunys ir socialinių tinklų žvaigždė Marija Grabštaitė, kurie kalbėjo apie pasaulio šalių kultūrą.

Organizacijos savanorių, mokymų vadovų, nacionalinio biuro bei valdybos produktyviai praleisto laiko rezultatas- organizacijos savanoriai, pasiruošę naujų mokslo metų darbui. Dėkojame LMS Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro komandai už puikiai suorganizuotą forumą!