„Lūgnės“ klubas surengė tarptautines šokių varžybas

S8001930Sportinių šokių klubas „Lūgnė“ vadovaujama Astos Maigienės, surengė tradicines sportinių šokių varžybas „Pamario pora“.

Varžybose dalyvavo šokėjai iš visos Lietuvos ir svečiai iš Latvijos.

„Lūgnės“ šokėjams varžybos buvo sėkmingos. Jaunučiai Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė bei Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė iškovojo 5-ąsias vietas, Žygimantas Kuzas su Erika Mikužyte buvo ketvirti. Jauniai Vilius Vasiliauskas ir Vytenė Macijauskaitė užėmė 3-iąją, o Gvidas Dikšaitis su Emilija Gečaite – 6-ąją vietą. Laurynas Knyšius ir Kamilė Gedvilaitė buvo ketvirti, o Donatas Saldauskas ir Brigita Gaižauskaitė – antri.

Kitoje klasėje G.Dikšaitis ir E.Gečaitė iškovojo 6-ąją vietą, L.Knyšius ir K.Gedvilaitė – trečiąją, D.Saldauskas su B.Gaižauskaite – antrąją vietą.

Sėkmingai šoko ir kiti vaikai. Renatas Majauskas ir Ieva Jotkutė bei Deimonas Šukys ir Austėja Vekterytė, Aurimas Šimelionis su Milda Bernotaite, Lukas Lynikas su Meda Matukevičiūte, Algirdas Šimelionis su Vilte Šatkaite, Gytis Kuturys su Paulina Ubartaite laimėjo pirmąsias vietas.

Klubas šiemet švenčia 20 metų sukaktį ir geri šokėjų rezultatai džiugina klubo vadovus ir šokėjų tėvelius.

Organizatoriai ir šokėjai dėkoja renginio rėmėjams: Šilutės r. savivaldybei, Šilutės žemės ūkio mokyklai ir direktoriui Algimantui Abromaičiui, Vilkyčių paukštyno direktoriui Kazimierui Gudžiūnui, šokėjų tėveliams už pagalbą organizuojant renginį.