„Lūgnės“ šokėjai iš varžybų grįžta su medaliais

lugne gargzduoseŠilutės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ šokėjai, aktyviai dalyvaujantys sportinių šokių varžybose Lietuvoje ir už jos ribų, spalio ir lapkričio mėnesiais pasiekimų metraštį papildė naujais medaliais.

Sėkmingą sportinių šokių sezoną šilutiškiai pradėjo spalio 8 d. Klaipėdoje. Kvalifikacinėse sportinių šokių varžybose „Tigrimos taurė 2011“ jaunučiai II E4 grupės šokėjai Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė laimėjo 5-ąją vietą.

Kvalifikacinėse sportinių šokių varžybose „Gargždų taurė 2011“, kurios irgi vyko Klaipėdoje, 1-ąją vietą iškovojo Gvidas Dikšaitis ir Emilija Gečaitė (Jauniai I E6 grupė).

Kaune įvykusiose LSŠF sportinių šokių reitingo varžybose „Jaunosios viltys 2011“ jaunučiai iš II E6 grupės Vilius Vasiliauskas ir Vytenė Macijauskaitė įrodė esantys verti 8-osios vietos.

Kvalifikacinėse sportinių šokių varžybose „Balijas Zvaigznites“, kurios įvyko Rygoje, itin sėkmingai pasirodė jaunių II E6 grupės šokėjai Kamilė Gedvilaitė ir Donatas Saldauskas – jiems skirta 1-oji vieta.

Tose pačiose varžybose Kamilė ir Donatas jaunių II D standartinių šokių ir Lotynų Amerikos sportinių šokių programoje iškovojo ir 5-ąją vietą.

„Labai džiaugiuosi, kad ir vaikai, ir tėvai yra susidomėję šokiais. Į varžybas važiuojame praktiškai kiekvieną šeštadienį. Smagu, kad vaikai jomis domisi, siekia rezultatų“, – džiaugėsi šokių klubo vadovė Asta Maigienė.