Lukas Kordušas – suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionato nugalėtojas

cid 15fc4dfb2d2115121603Klaipėdos centrinio stadiono sporto salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas, kuriame varžėsi geriausi mūsų šalies sunkiaatlečiai iš Telšių, Anykščių, Marijampolės, Vilniaus ir kitų šalies miestų. Lyderio vardą apgynė ir nebe pirmą kartą Lietuvos čempionu tapo Aurimas Didžbalis.

Bet ne tik klaipėdiečiai turi kuo pasigirti: Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Lukas Kordušas taip pat tapo čempionu savo svorio kategorijoje. Iškovotas ir bronzos medalis, kuriuo pasipuošė buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Tomas Ličinchai, nusileidęs tik A.Didžbaliui.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis L.Kordušas, kurį treniruoja Laimas Ličinchai ir Liudas Čičirka, varžėsi 77 kg svorio grupėje ir visus konkurentus pranoko abiejose rungtyse ir dvikovėje.

Lukas išrovė 116 kg, išstūmė 145 kg sveriančias štangas bei dvikovėje surinkęs 261 kg tapo čempionu. Jo varžovas klaipėdietis Matas Vitkauskas nusileido vos 1 kg ir liko antras (117+143=260). Trečia vieta atiteko Raimondui Trajanauskui, kuris išrovė 105, išstūmė 135, ir dvikovėje surinko 240 kg.

Buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis  Tomas Ličinchai (Klaipėda-Šilutė), kurį dabar treniruoja treneriai B. ir R.Vyšniauskai, svorio iki 105 kg varžybose liko A.Didžbalio užnugaryje – antras. Jis išrovė 175, išstūmė 185 ir dvikovėje surinko 340 kg. Trečiąją vietą šioje svorio grupėje užėmė Sergejus Lichavojus (Klaipėda, tr. B. ir R.Vyšniauskai), dvikovėje surinkęs 323 kg (išrovė 145 kg ir išstūmė 178 kg).

T. Ličinchai tai buvo puiki generalinė repeticija prieš gruodžio pradžioje Amerikoje, Anaheime vyksiantį pasaulio sunkiosios atletikos čempionatą, kur mūsiškis jėgas išbandys taip pat 105 kg svorio kategorijoje.

Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate dalyvavo ir kiti Šilutės sunkiaatlečiai, tik iki prizinių vietų jiems šiek tiek pritrūko: Ramūnas Šteinys, Viktoras Šeperys, Matas Kazlauskas, Juozas Bartkus ir Erikas Augustaitis.