Lukrecija ir Kornelija mina savo mokytojo pėdomis

dainininkes lukrecija_ir_kornelijaDvylikametės Lukrecija Paužuolytė ir Kornelija Suchodimcova yra ne tik bendraklasės, nes mokosi Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos 6-ojoje klasėje, bet ir kartu skina sau kelius į sceną. Nuo praėjusio rudens abi šilutiškės vokalo subtilybių pradėjo mokytis pas rusniškį Valdą Lacko (kūrybos namai „Idėja“), daugeliui gerai žinomą dainininką, šiemet antrąkart išbandžiusį jėgas Lietuvos atrankoje į „Eurovizijos“ konkursą.

„Jos puikiai atliko pirmąją savo užduotį!“ – „Facebook“ tinklo paskyroje savo mokines pagyrė Valdas po jų pasirodymo festivalyje „Svajonė-8“.

„Stovėdamas užkulisiuose prisiminiau tą jausmą, kai pats žengiau pirmuosius žingsnius į didesnę sceną prieš plačią žiūrovų auditoriją: virpantys keliai, drebančios rankos ir balsas, nevaldomas kvėpavimas…“, – prisipažįsta V.Lacko, kuriam šiandien yra gera būti ne tik dainininku, bet ir mokytoju, savo žinias perduodančiu tiems, kas jų ieško.

Lukrecija ir Kornelija sako, jog muzika jų gyvenime užima didžiulę vietą. Gerus balsus ir muzikinę klausą turinčios vokalistės turėjo progą save išbandyti ir praėjusį lapkritį, kai Saugų vaikų globos namuose buvo surengtas „Gerumo vakaras“.

„Šilutės naujienoms“ Lukrecija pasakojo, jog mokosi ne tik dainavimo, bet ir nuo 6 metų lanko Šilutės vaikų meno mokyklą. Mergaitė, kaip ir jos vyresnioji sesė Gabrielė (turbūt daugelis atsimena fortepijonu grojusią Gabrielę Paužuolytę, kuri 2014 m. Šilutės moksleiviams atstovavo Lietuvos mokinių parlamente), mokosi taip pat groti fortepijonu, yra muzikos mokytojos Liudmilos Kašėtienės mokinė.

„Kai pradėjau lankyti Meno mokyklą, ėmiau dainuoti ir chore. Panorau dar labiau tobulinti dainavimo įgūdžius, todėl nusprendžiau lankyti vokalo pamokas pas V.Lacko. Daina man – galimybė išgirsti grožį“, – sako Lukrecija.

Mergaitė prisipažįsta, jog turi ir daugiau svajonių. Viena iš jų – ne tik dainuoti, bet ir tapti… lėktuvų pilote.

„Noriu išsiskirti iš daugumos. Juk moterų piločių Lietuvoje – vienetai. Ši svajonė daugeliui atrodo nereali, o man būtų iššūkis sulaužyti standartus, siekti, atrodytų, neįmanomo. Manau, man pavyktų. Noriu ką nors gera padaryti Lietuvai, išgarsinti Šilutę“, – prisipažįsta Lukrecija.

Savo ateities planus su muzika sieja ir Kornelija. Ji juokauja, kad vos tik atėjusi į šį pasaulį ji pradėjo dainuoti. Jos mokytojas V.Lacko sako, kad Kornelija nuo pirmųjų pamokų išsiskyrė savo charakteriu, gebėjimu gana profesionaliai atlikti pasaulinio lygio atlikėjų dainas.

Gegužės mėnesį Kornelija ketina dalyvauti tarptautiniame solistų konkurse, kuris įvyks Panevėžyje. Kaip seksis jaunajai atlikėjai, tikrai sužinosime ir pranešime „Šilutės naujienų“ skaitytojams.