Lyderių susitikimas baigėsi šilutiškių nenaudai

DSC 31351„Šilutės“ vyrų komanda savaitgalį dvejas rungtynes žaidė namie: penktadienį susitiko su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, kuriuos įveikė rezultatu 83:77, o kitą dieną pasitiko svečius iš Šakių – „Vyčio“ komandą, kuri turnyrinėje lentelėje puikuojasi pirmoje vietoje. Šis susitikimas, po tikrai įdomios kovos, baigėsi mūsiškių nenaudai 81:90.

Dabar Laimono Eglinsko vadovaujama komanda turi septynias pergales ir tris pralaimėjimus bei puikuojasi garbingoje trečioje vietoje. Pirmoji vieta priklauso „Vyčio“ krepšininkams, antroji – Marijampolės „Sūduvai – Mantingai“.

M.Žaunieriūno tritaškių lietus

Penktadienį šilutiškiai aikštelėje susitiko su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais. Nors mūsų komanda priskiriama prie lyderių ir kovojo prieš vieną iš autsaiderių komandų, bet lengvu žaidimu mūsiškiai negalėjo pasigirti. „Perlo“ krepšininkai iš paskutiniųjų priešinosi mūsiškiams.

Per pirmąjį ir antrąjį kėlinius komandos sumetė apylygiai taškų – 20:19, 22:21. Prieš ilgąją pertrauką mūsiškiai pirmavo 42:40.

Žaidimo metu puikiai pasirodė „Šilutės“ komandos kapitonas Modestas Žaunieriūnas, kuris puikiai „šaudė“ tolimus metimus, taip užvesdamas ne tik sirgalius, bet ir visą savo komandą. Modestas tritaškius metė 78 proc. taiklumu, iš devynių pataikė septynis.

Rungtynių lūžis įvyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai rezultatui esant 66:65, mūsiškiai pelnė 7 taškus iš eilės ir iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms susikrovė apčiuopiamą 8 taškų persvarą.

Vilniečiai dar bandė vytis mūsiškius ir buvo sušvelninę rezultatą iki 3 taškų (73:76). Tačiau šilutiškiai sėkmingai užpuolė, ir po Justo Nausėdos dvitaškio rungtynių baigtis tapo aiški. Šilutiškiai šventė septintąją pergalę, rezultatu 83:77.

„Šilutės“ ekipoje daugiausia taškų pelnė M.Žaunieriūnas 26 (7/9 trit.), Jeffery Perkinsas 14, Justas Nausėdas ir Evaldas Džiaugys po 12.

Kovą tarp lyderių pralaimėjo „Šilutė“

Šeštadienį, lapkričio 4 d., šilutiškiai sulaukė Šakių „Vyčio“ komandos. Tai buvo labai lauktos rungtynės, nes susitiko komandos lyderės.

„Vytis“ sėkmingai pradėjo mačą ir sužaidus vos dvi minutes įgijo dviženklę persvarą (10:0). Mūsiškiams vis nesisekė atakų užbaigti pelnant taškus.

Po pirmojo kėlinio „Vyčio“ komanda irgi išsaugojo 10 taškų persvarą (30:20), tačiau įspūdingai tritaškius pataikę šilutiškiai (8/16, 57 proc.) pasibaigus pirmąjai rungtynių pusei priartėjo iki 45:50.

Trečiajame ketvirtyje L.Eglinsko vadovaujamai komandai deficitą pavyko sumažino iki 3 taškų (51:54), bet jo išsaugoti ilgai nepavyko, nes šakiečiai pelnė vieną tašką po kito, ir vėl išsiveržė į priekį 67:51. Šilutiškiai dar buvo sumažinę savo atsilikimą iki 7 taškų, tačiau rungtynėms pasibaigus pergale džiaugėsi ir pirmosios vietos poziciją turnyrinėje lentelėje išsaugojo „Vytis“ – 81:90.

„Šilutė“: Caleb Brown Oetjen – 21, Evaldas Džiaugys (7 atk. kam.) ir Taurantas Tamošiūnas – po 11, Modestas Žaunieriūnas ir Justas Nausėdas – po 9.