M. Jankaus mokyklos mokiniai vasarojo stovykloje

jankaus mokykla_stovykla_skulpturos1Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje vyksta vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Aukime sveiki“, į kurią susirinko virš 100 mokinukų. Vaikai ir tėveliai patenkinti, nes kol mokosi vyresnieji broliai ar sesės, pradinukai linksmai stovyklauja.

Ryte stovyklautojai susirenka į pasitarimą, susipažįsta su dienotvarke ir pasiskirstę į būrius atlieka įvairias užduotis.

Būriai „Draugystės klubas“, „Bičiuliai“, „Vasaros drugeliai“, „Boružėlės“, „Kietuoliai“, „Drugeliai“, „Linksmasis žirgas“, „Linksmuoliai“ piešė mokyklos kieme, kūrė paveikslus iš gamtinės medžiagos, žaidė mokyklos kieme. Kitą dieną visi išvyko į Juodkrantę apžiūrėti medinių skulptūrų parką „Raganų kalne“, kopė į Pilkąsias kopas, apžvalgos aikštelėje nuo Garnių kalno matė didžiųjų kormoranų perimvietę, gėrėjosi smėlio skulptūromis, patys lipdė smėlio pilis.

Stovyklautojai lankėsi Vileikių pasienio užkardoje, kur pasieniečiai parodė ginklus, supažindino su pasieniečio profesija, aplankė įžymias Šilutės vietas. F. Bajoraičio bibliotekoje visi žaidė interaktyviuosius žaidimus, o „Kiškio dauboje“ slėpėsi nuo karščio žaisdami „vandens karą“.

Paskutinę dieną stovyklautojai susitiko su krepšininku D. Dulkiu, kuris papasakojo apie krepšininkų gyvenimą, parodė įvairių krepšinio „gudrybių“.

Stovyklautojų laisvalaikiu rūpinosi pradinukų mokytojos.