M.Jankaus mokyklos pradinukai auga sveiki

jankaus vaikaiŠilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyksta vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Aukime sveiki“, į kurią susirinko apie 100 mokinukų. Vaikai ir tėveliai patenkinti, nes kol mokosi vyresnieji broliai ar sesės, pradinukai linksmai stovyklauja.
Rytais stovyklautojai susirenka į pasitarimą, susipažįsta su dienotvarke ir pasiskirstę į būrius atlieka įvairias sportines, pažintines, kultūrines išvykas.

Būriai „Vasariukai“, „Pabiručiai“, „Sportininkai“, „Boružėlės“, „Vasariukai 2“, „Draugystė“, „Svajokliai“ ir „Šypsenėlės“ tarptautinei Vaikų gynimo dienai nupiešė piešinius mokyklos kieme, likusią dienos dalį kūrė paveikslus iš gamtos prie Šyšos. Kitą dieną išvykome į Šereitlaukį apžiūrėti „Raganų eglės“, suskaičiuoti jos kamienus ir pasidžiaugti, kad šis medis dalyvavo Europos gražiausių medžių  konkurse. Ant Rambyno kalno surengė dainų šventę, skirtą Vydūnui. Kitomis dienomis stovyklautojai surengė netradicines sporto varžybas mokyklos stadione: galėjo pasimokyti žaisti regbį, mažąjį futbolą, kitus lauko žaidimus. Aplankėme įžymias ir lankytinas Šilutės vietas,  ne vieną kilometrą apsukome apie Šilutę. Stovyklautojai sumerkė kojas ir į Baltijos jūrą Palangoje, pasigrožėjo Botanikos sodu, Palangos parku, užlipo ant Birutės kalno.

Paskutinę dieną mokyklos stadione vaikai aktyviai sportavo, o stovyklos uždarymo dieną surengė „Muzikinę kaukę“.

Stovyklautojų laisvalaikiu rūpinosi pradinukų mokytojos. Gražios, šiltos ir saugios visiems vasaros!