M.Jankaus mokyklos pradinukai jau keliavo traukinuku

Traukinuku 2Nuo spalio 1 d. atidarytas naujas traukinių maršrutas Šilutė – Klaipėda – Šilutė, jį jau išbandė ir Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 2b klasės mokinukai su mokytoja Violeta Lukočiene.

Kartu su savo atžalomis į kelionę išsiruošė ir 7 klasės vaikų tėveliai. Daugeliui mokinukų tokia kelionė traukiniu buvo pirmoji.  Antrokėliai džiugiai dairėsi pro langą, žavėjosi  kelione: erdvu, patogu, šilta. O ir saulutė savo spinduliais šildė pirmuosius keleivius.

Išlipę iš traukinio visi patraukėme į Klaipėdos senamiestį, susipažinti su Mažosios Lietuvos architektūra. Pasigrožėjome skulptūrų parku, Klaipėdos simboliu – Meridianu, Teatro aikšte. Skulptūra „Taravos Anikė“ nepaliko abejingų. O kiek įvairiausių skulptūrų dar teko pamatyti, net sunku išvardinti. Mokiniai pamatė ir senąją piliavietę, pasukamą tiltą, visi  pasimatavo „Juodojo vaiduoklio“ apsiaustą.

Dangės pakrante maudydamiesi saulės spinduliuose, krentant rudeniniams lapams,  skrendant voratinkliams laimingi antrokai patraukė atgal į traukinių stotį. Jie buvo pirmieji keleiviai atnaujintu maršrutu.